Délmagyar logó

2018. 02. 21. szerda - Eleonóra 0°C | 4°C Még több cikk.

Csongrád megye hétvégi sportműsora

PÉNTEK

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS
Négycsapatos műfüves pályaavató, Szeged, Kisstadion, 17.

SZOMBAT

ASZTALITENISZ
NB I: ATSK Szeged I.–Jászberény, Szeged, ATSK-terem, 11.
Szervátültetettek magyar bajnoksága, Szeged, volt Móricz-iskola, 9.

FUTSAL
NB I, nők: Szegedi AK Boszorkányok–Univerzum, Szeged- Kiskundorozsma, Orczy-sportcsarnok, 11.

KÉZILABDA
NB I/B, Keleti csoport: Tisza Volán II.-Dorozsma–Hajdúböszörmény, Szeged, Etelka sori sportcsarnok, 16 (ifik: 18). NB II, Délkeleti csoport: Makó KC–Szarvas, Makó, Erdei Sándor Sportcsarnok, 18 (ifik: 16).

KOSÁRLABDA
NB I B, Keleti csoport: DélKonstrukt SZTE-Szedeák–Szolnoki Főiskola, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 18 (U20: 20). EnterNet Vásárhelyi Kosársuli–Jászberény, Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 18 (U20: 15.45).

LABDARÚGÁS
NB III, Alföld csoport, 17. forduló: Tisza Volán–Vasas II., Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 16.

Arany Ászok megyei I. osztály, 19. forduló: Tápé–Csanádpalota, Tápé, Somodi I., 16 (ifik: 14). Kiszombor–Mindszent, Kiszombor, Juhász M., 16 (14). Csongrád–Szentesi Kinizsi, Csongrád, Bán I., 16 (14).

Arany Ászok megyei II. osztály, Homokháti csoport, 17. forduló: Tömörkény–Üllés, Tömörkény, játékvezető: Varga Z., 16 (ifik: 14). Baks–Csanytelek, Baks, Soós I. 16 (14). FK 1899 Szeged–Universitas, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, Madácsi, 14. Tisza-Maros csoport, 17. forduló: Fábiánsebestyén– Székkutas, Fábiánsebestyén, Sipos T., 16 (ifik: 14). Szegvár– Apátfalva, Szegvár, Szeles Á., 16 (14). Contitech-Makó II.–Algyő II., Makó, Orosz, 16.

Arany Ászok megyei III. osztály, 22. forduló: IKV-Alsóváros–HFC III.-Bercsényi, Szeged, Szabadság tér, Puchler, 16. Zákányszék–Ruzsa, Zákányszék, Nagy N., 16. Balástya II.–Kübekháza, Balástya, Kádár N., 16.

Legenda-kupa kétmegyés torna, 21. forduló: Cartel Balástya–Csengele, Balástya, 13. Gulyás csárda–Maroslele, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 14.30. Bütyök csárda Mártély–Sándorfalva II., Mártély, 16. Mórahalom II.–Ambrózfalva, Mórahalom, 16. Ferencszállás–Balota, Ferencszállás, 16. Ásotthalom II.–Derekegyház, Ásotthalom, 16.

Interliga-bajnokság a 1999, 2000, 2001, 2002-es korosztályoknak, szegedi forduló, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, műfű, 12.
Utánpótlás-bajnokságok: HFC–Debrecen, Hódmezővásárhely, U15: 12, U13: 14.

RÖGBI
NB I, férfiak: Fit World SE Gorillák RC Szeged–Battai Bulldogok Fekete Sereg, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 14, kadettek: 13.

RÖPLABDA
NB II, nők: HPQ MMG Group Szeged–Dabas, Szeged, Etelka sori sportcsarnok, 11, juniorok: 13.

SZABADIDŐSPORT
T-Home Vivicittá városvédő utcai futóverseny, Szeged, Dóm tér, 10.

TEKE
NB II, Délkeleti csoport, férfiak: Tekézők HT–Tiszakécske, Szegvár, 10.

ÚSZÁS
Szervátültetettek magyar bajnoksága, Szeged, újszegedi sportuszoda, 10.

VÍZILABDA
Vodafone OB I, nők: Hungerit-MetalCom-Szentes–Dunaújváros, Szentes, ligeti uszoda, 16.30. OB I/B, férfiak, felsőház: SZVPS–Nagykanizsa, Szeged, újszegedi sportuszoda, 16.

VASÁRNAP

KÉZILABDA
Adidas gyermekbajnokság, Szeged, Etelka sori sportcsarnok, 9.

LABDARÚGÁS
NB III, Alföld csoport, 17. forduló: HFC–Gyula, Hódmezővásárhely, 16.
Arany Ászok megyei I. osztály, 19. forduló: Nagymágocs–Sándorfalva, Nagymágocs, Telek, 16 (ifik: 14). Ásotthalom–Károlyi-Tiszasziget, Ásotthalom, dr. Hegyi, 16 (14). Mórahalom–Balástya, Mórahalom, Tóth S., 16 (14). Röszke–Kiskundorozsma, Röszke, Bánáthy, 16 (14). SZVSE- Gyálarét–Kistelek, Gyálarét, 16 (14).

Arany Ászok megyei II. osztály, Homokháti csoport, 17. forduló: Forráskút–Szatymaz, Forráskút, Ujhelyi, 16 (ifik: 14). Bordány–Zsombó, Bordány, Fodor L., 16 (14). Tisza-Maros csoport, 17. forduló: Újszentiván–UTC, Újszentiván, Hegyesi G., 16 (ifik: 14). Szőreg–HFC II.-Bercsényi, Szőreg, Tóth G., 16 (ifik: 14).

Arany Ászok, megyei III. osztály, 22. forduló: Pusztamérges–Károlyi II.-Tiszasziget, Pusztamérges, Pekli, 16. Domaszék–Csongrád II., Domaszék, Sipos F., 16. Földeák–Öttömös, Földeák, ifj. Éberhart, 16.

Legenda-kupa kétmegyés torna, 21. forduló: Pázsit SE-UTC II.–Gyenes Kft. Szegvár, Szeged, Kertész utca, 10. Pitvaros–Röszke II., Pitvaros, 16.

Utánpótlás: Algyő–ESMTK, Algyő, U16: 11, U19: 13. Tisza Volán–Kecskemét, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, U13: 15, U15: 17. Makó–Grosits Akadémia, Makó, U15: 13, U13: 11.

Félnagypályás női bajnokság: Mórahalom–Kalocsa, Mórahalom, 10.

RÖGBI
Női bajnokság, hetes rögbi, 5. forduló, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 11.

VÍZILABDA
Utánpótlás-bajnokságok, fiúk: Szentes–Eger, Szentes, ligeti uszoda, ifik: 11. SZVPS–KSI, Szeged, újszegedi sportuszoda, ifik: 12.30, gyermekek: 11.15. Csongrád–Eger, Csongrád, gyermekek: 13. Lányok: Szentes– BVSC, Szentes, ligeti uszoda, serdülők: 10. Szentes–Honvéd Póló, Szentes, ligeti uszoda, serdülők: 12.30. Szeged–Eger, Szeged, újszegedi sportuszoda, 13.45. Szeged–ASI, Szeged, újszegedi sportuszoda, 16.15.

HÉTFŐ

FUTSAL
NB I, férfiak: Legrand-MetalCom-Szentes–Aramis, Szentes, Dr. Papp László Sportcsarnok, 20.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Döntős az SZTE női kosárcsapata

Az országos döntőbe jutott a Szegedi Tudományegyetem női kosárlabdacsapata, miután 75-55 arányban… Tovább olvasom