Délmagyar logó

2018. 04. 22. vasárnap - Csilla, Noémi 9°C | 24°C Még több cikk.

Csongrád megye hétvégi sportműsora

PÉNTEK

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS

I. Real Team-kupa nemzetközi torna, Makó, Erdei János Sportcsarnok, 17.

SZOMBAT

ASZTALITENISZ

Extraliga, férfiak: Floratom Szeged–Szombathely, Szeged, volt Móricz-iskola, 11. NB I: ATSK Szeged–Jászberény, Szeged, ATSK-terem, 11. Floratom Szeged II.–Makói Spartacus, volt Móricz-iskola, 14.

KÉZILABDA

Férfi Bajnokok Ligája, C csoport, 7. forduló: Pick Szeged–Dinamo Minszk (fehérorosz), Szeged, újszegedi sportcsarnok, 15.10.
Mikulás-kupa utánpótlástorna, Szeged, Fodor-szakközéiskola, Lila-iskola, Gábor Dénes-szakközépiskola, kezdés egységesen: 8.

KICK-BOX

Mikulás-kupa felnőtt verseny, egyetemi országos bajnokság, Szeged, Topolya sori sportcsarnok, 11.

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS

I. Real Team-kupa nemzetközi torna, Makó, Erdei János Sportcsarnok, 9.
Arany Ászok-Cora Kék Mókus-kupa, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 8.50.
9. városi terembajnokság, Kistelek, városi sportcsarnok, 9, A liga: 17 órától.

KOSÁRLABDA

NB I B csoport, férfiak, 10. forduló: EnterNet Vásárhelyi KS–Budapesti Honvéd, Hódmezővásárhely, Hódtói sportcsarnok, 18.

LABDARÚGÁS

Megyei III. osztály, 17. forduló: Sándorfalva II.–Csengele, Sándorfalva, 13, játékvezető: Bán. Mártély–Deszk, Mártély, 13, Dósa-Rácz. Tiszasziget– Makó III., Tiszasziget, 13, Kószó. IKV Alsóváros–Algyő II., Szeged, Szabadság tér, 13, Kovács P. Csongrád II.–HFC III.- Bercsényi, Csongrád, 13, Szűcs D.

TEKE

Szuperliga, férfiak, 11. forduló: Szegvár–Szombathely, Szegvár, 15. NB I, férfiak, 12. forduló: Gold Boys SE–Földeák, Szegvár, 10.

VÍZILABDA

Vodafone OB I, férfiak: Bodrogi Bau Szentes–Újpest, Szentes, ligeti uszoda, 18. Vodafone OB I, nők, középszakasz, 2. forduló: Taylor&Nash Universitas Szeged–Hungerit-MetalCom Szentes, Szeged, újszegedi sportuszoda, 19. OB I/B, férfiak: Szegedi VPS–Hódmezővásárhelyi VSC, Szeged, újszegedi sportuszoda, 17.

VASÁRNAP

ASZTALITENISZ
Mikulás-kupa diákoknak, Szeged, ATSK-terem, 10.

DARTS

Steel II. osztályú csapatbajnokság, B csoport, 2. forduló, Hódmezővásárhely, Penna Club, 10.

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS

I. Real Team-kupa nemzetközi torna, Makó, Erdei János Sportcsarnok, középdöntők: 10, döntő: 19.15.
Arany Ászok-Cora Kék Mókus-kupa, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 8.
9. városi terembajnokság, Kistelek, városi sportcsarnok, 8.

KOSÁRLABDA
NB I A csoport, nők, 14. forduló: Szeviép-Szeged–Cegléd, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 17.

LABDARÚGÁS
Megyei III. osztály, 17. forduló: Ruzsa–Kübekháza, Ruzsa, 13, játékvezető: Török. Komlósi Trans Baktó–Röszke II., Szeged, Vasutas-stadion, Szalai Sz. Domaszék–Forráskút, Domaszék, 13, Fodor L. Pusztamérges–Öttömös, Pusztamérges, 13, Tompai.

SAKK
NB I-es csapatbajnokság: Makói SVSE–Paks, Makó, sakkcentrum, 10.

HÉTFŐ

FUTSAL

Férfi NB II, Keleti csoport, 10. forduló: Szentesi VSC–UTC Szeged, Szentes, Dr. Papp László Sportcsarnok, 20. SZTE-EHÖK–Salgótarján, Szeged, Csonka-szakközépiskola, 19.

Olvasóink írták

  • 1. lila 2010. december 03. 09:16
    „Most olvastam a CSLSZ honlapján, hogy a Megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzések elmaradnak.”

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Máté Taekwondo&Hapkido: képzés, koreai módszerrel

Vásárhelyen 30 éves múltra tekint vissza a tékvandó, ebből a Máté Taekwondo & Hapkido Közhasznú Sportegyesület 10 évet „szakít ki". Tovább olvasom