Délmagyar logó

2018. 05. 23. szerda - Dezső 17°C | 27°C Még több cikk.

Csongrád megye hétvégi sportműsora

Pályára lép a hétvégén a Szeol SC és a Szedeák.
PÉNTEK

ATLÉTIKA
A Dugonics András Piarista Gimnázium 5. nyílt versenye a Csongrád megyei iskolák II–IV. korcsoportos tanulói részére, Szeged, Piarista gimnázium, 13.30.

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS
Török György veteránbajnokság, 2015 tavasz, Szeged, Kisstadion, 6. forduló, 16 óra: Magyaros Ételbár–Ságvári (A liga, Petőfi-pálya), Pázsit–Slamasztika (B, Bástya); 17 óra: Első Beton–Amnézia (A, Petőfi), Kárpát Expressz–Console Team (B, Bástya), Ficak–Altax (A, SZAK); 18 óra: Májzsugor–Vitrin Sörkert-Bokafogó (B, Petőfi), Fit World–Sördögök (A, Bástya), Lokomotív-Prolan–Piac-Thököly Festékbolt (B, SZAK); 19 óra: Gyuszi FC-Borostyánbirtok–Charlton-Tervezők (A, Petőfi), Szeged 1. Posta–Sólyom FC (B, Bástya), Micro Meat–Pláza O'Neill (A, SZAK); 20 óra: Red Devils–Szőreg (B, Petőfi), FK 1899 Szeged–Mórahalom (A, Bástya), Rikoma Team–Sándorfalva (B, SZAK).

SZOMBAT

ASZTALITENISZ

NB I, Keleti csoport, 17. forduló, férfiak: Floratom Szeged Probart II.–Szécsény, Szeged, Móricz-iskola, 14.30.

KÉZILABDA
NB I/B, Keleti csoport, férfiak, 24. forduló: EX-ON FKSE-Algyő–Lajosmizse, Algyő, 17. NB II, Délkeleti csoport, férfiak, 19. forduló: FKSE-Algyő II.–ContiTech-Makó, Algyő, 15. Nők, 19. forduló: HLKC–Szarvas, Hódmezővásárhely, Balogh Imsi Sportcsarnok, 17.

KOSÁRLABDA
Férfi NB I A csoport, negyeddöntő, 2. mérkőzés: Naturtex-SZTE-Szedeák–Szolnok, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 18. Férfi NB I B csoport, keresztbejátszás az 1–8. helyért, 2. mérkőzés: Vásárhelyi KS–Baja, Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 18.

LABDARÚGÁS
NB III, Közép csoport, 24. forduló:
SZEOL SC–Bölcske, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 17.

TEKE
Férfi csapat szuperliga, rájátszás az 1–3. helyért, 6. játéknap: Szegedi TE–Zalaegerszeg, Szeged, újszegedi teke- és bowlingcentrum, 14.

VÍZILABDA
OB I/B, férfiak, rájátszás a 13–20. helyért, 1. forduló: Tiszavirág-SZVPS–KESI, Szeged, újszegedi sportuszoda, 12. HVSC–MAFC, Hódmezővásárhely, sportuszoda, 11.

VASÁRNAP

KAJAK-KENU

23. DÉMÁSZ-kupa, Hanzók Örs-emlékverseny, Szeged, Maty-ér, 10. Sárkányok a vízen szabadidős sárkányhajóverseny, Szeged, Maty-ér, 14.

KÉZILABDA
NB I/B, Keleti csoport, férfiak, 24. forduló: MOL-Pick Szeged II.–Nyíregyháza, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 14.

LABDARÚGÁS
Jet-Sol liga, nők, alsóházi rájátszás, 3. forduló: Szegedi AK–Femina, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 14.

SZABADIDŐSPORT
Árkád futófesztivál, Szeged, Széchenyi tér, 9.

HÉTFŐ

FUTSAL

NB II, Közép csoport, 26. forduló: HFC–KSK-Limes, Hódmezővásárhely, Balogh Imsi Sportcsarnok, 19.

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS
Török György +45-ös torna, Szeged, Kisstadion, 3. forduló, 18 óra: SZAK–Fot World (Petőfi-pálya), Altax–Szndikátus (Bástya); 19 óra: Ficak–Pázsit (Petőfi), Rex Team–Lanerossi (Bástya).

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Az év meccsére készül a Naturtex

Az év leginkább várt kosárlabdameccse lesz Szegeden a szombati Naturtex-SZTE-Szedeák–Szolnoki Olaj összecsapás. Tovább olvasom