Délmagyar logó

2017. 12. 11. hétfő - Árpád -1°C | 13°C Még több cikk.

Csongrád megye sportműsora

PÉNTEK

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS
Török György 2009 őszi emléktorna, Szeged, Kisstadion, 17: Altax–Sz. Vízmű (műfű), Fit World–Metálpont; 18: Dózsa–Együtt Szegedért (műfű), Lokomotív–Tervezők, Lanerossi–Első Beton.

KOSÁRLABDA
Felkészülési mérkőzés: Dél- Konstrukt SZTE-Szedeák–Temesvár, Szeged, Deák-gimnázium, 18.

SZOMBAT

ASZTALITENISZ
Csongrád megyei eurorégiós verseny, Szeged, Topolya sori sportcsarnok, 10.30.

KÉZILABDA
Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör, 2. forduló: Pick Szeged–PAOK Szaloniki, újszegedi sportcsarnok, 17.15. NB I, nők: ASA-CONSOLIS-HNKC– Vác, Hódmezővásárhely, Balogh Imsi Sportaréna, 18 (ifik: 16).

LABDARÚGÁS

Megyei I. osztály, 9. forduló: Csongrád–Csanádpalota, Csongrád, 15 (ifik: 13). Kiszombor–Ásotthalom, Kiszombor, 15 (13). Szentesi Kinizsi–Balástya, Szentes, 15 (13).

Megyei II. osztály, 9. forduló, Homokháti csoport: Universitas–Csanytelek, Szeged, Kisstadion, 11. Baks–Üllés, Baks, 15 (ifik: 13). Tömörkény–Zsombó, Tömörkény, 15 (13). Tisza–Maros csoport: Szegvár–Székkutas, Szegvár, 15 (13). CONTITECH-Makó II.– HFC II.-Bercsényi, Makó, 15 (13). Újszentiván–Apátfalva, Újszentiván, 15 (13). Fábiánsebestyén–Algyő II., Fábiánsebestyén, 15.

Megyei III. osztály, 9. forduló: Tiszasziget II.-Károlyi–Zákányszék, Tiszasziget, 15. HFC III.-Bercsényi–Földeák, Hódmezővásárhely, városi stadion, 15.

Legenda-kupa kétmegyés nagypályás torna: Ferencszállás–Gyenes Kft. Szegvár, Ferencszállás, 15. Mórahalom II.–Maroslele, Mórahalom, 15. Bütyök csárda Mártély–Cartel Balástya, Mártély, 15. Tompa II.–Gulyás csárda Szeged, Tompa, 15. Balota TFC–Sándorfalva II., Balotaszállás, 15. Derekegyház–Ópusztaszer, Derekegyház, 15.

Országos utánpótlás-bajnokságok: Tisza Volán–Gyula, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, U13: 11, U15: 13.

RÖPLABDA
21. Markovics-emléktorna, Szeged, Arany iskola: 10; Etelka sor: 8; Lila iskola: 8.

SZABADIDŐSPORT
„Együtt könnyebb" csongrádi kocogó klub, Csongrád, városi sporttelep, 16.

TEKE
NB II, férfiak: Tekézők HT– Szentesi VTE, Szegvár, 10. Szentesi TE–Hajdú 09 TK, Szentes, 10.

VÍZILABDA
OB I, férfiak: Szeged Beton– Bodrogi Bau-IOS-Szentes, újszegedi sportuszoda, 19. OB I, nők: Universitas Szeged–Dunaújváros, újszegeid sportuszoda, 16.30. OB I/B, férfiak: HVSC–Tipo VSC, Hódmezővásárhely, 15.

VASÁRNAP

ASZTALITENISZ

ATSK eurorégiós amatőr verseny, Szeged, Topolya sori sportcsarnok, 11.

KÉZILABDA
NB I/B, nők: Szeged-Dorozsma- Algyő–Inárcs-Örkény, Szeged-Kiskundorozsma, 16 (ifik: 18).

KICK-BOX
Securitas-kupa, Makó, Almási utcai iskola tornaterme, 10.

LABDARÚGÁS

Megyei I. osztály, 9. forduló: Röszke–Sándorfalva, Röszke, 15 (ifik: 13). Mórahalom–Tápé, Mórahalom, 15 (13). Kistelek–Mindszent, Kistelek, 15 (13). SZVSE-Gyálarét–Tiszasziget-Károlyi, Gyálarét, 15 (13). Nagymágocs–Kiskundorozsma, Nagymágocs, 15 (13).

Megyei II. osztály, 9. forduló, Homokháti csoport: Bordány– Szatymaz, Bordány, 15 (ifik: 13). Forráskút–FK 1899 Szeged, Forráskút, 15 (13). Tisza–Maros csoport: Szőreg–UTC, Szőreg, 15 (ifik: 13).

Megyei III. osztály, 9. forduló: Pusztamérges–Balástya II., Pusztamérges, 15. Ruzsa–Domaszék, Ruzsa, 15. Kübekháza–IKV-Alsóváros, Kübekháza, 15. Öttömös–Csongrád II., Öttömös, 15.

Legenda-kupa : Pitvaros– Pázsit SE-UTC. II., Pitvaros, 15. Csengele–Ambrózfalva, Csengele, 15. Ásotthalom–Röszke II., Ásotthalom, 15.

Országos utánpótlás-bajnokságok: Tisza Volán–Sándorfalva, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, U13: 11, U15: 13. HFC–ESMTK, Hódmezővásárhely, U16: 11, U19: 13.

RÖPLABDA
Extraliga, férfiak: HPQ-Szeged–Kecskemét, újszegedi sportcsarnok, 16 (ifik: 18).
21. Markovics-emléktorna, Szeged, Arany iskola: 8.30; Etelka sor: 8; Lila iskola: 8.

SZABADIDŐSPORT
8x2 keréken túrasorozat, Csongrád, városi sporttelep, 9.

HÉTFŐ

FUTSAL

NB I, férfiak: Legrand-MetalCom-Szentes–Dunaharaszti, Szentes, Dr. Papp László- sportcsarnok, 20.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Lékó-iksz

Lékó Péter sötéttel döntetlent játszott az orosz Dmitrij Jakovenko ellen a kínai Nancsingban zajló… Tovább olvasom