Délmagyar logó

2017. 11. 23. csütörtök - Kelemen, Klementina 3°C | 13°C Még több cikk.

Csongrád megyei sportműsor péntektől vasárnapig

Péntek

Röplabda

NB I Ligabajnokság, férfiak, rájátszás az 1–8. helyért, 3. mérkőzés: HPQ-Szeged–Szolnok, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 18.

Szombat

Aikido

Nemzetközi edzőtábor Giampietro Savegnano vezetésével, Makó, városi sportcsarnok, 10.

Fitnesz

Országos fit-kid diákolimpia, elődöntő, Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 11.

Kajak-kenu

Hanzók Örs-emlékverseny Démász-kupa utánpótlás-viadal, Szeged, Maty-éri Nemzeti Olimpiai Sportközpont, 10.

Kézilabda

NB I, nők, rájátszás az 5–8. helyért: ASA-Consolis-HNKC–Nyíradony, Hódmezővásárhely, Balogh Imsi Sportaréna, 18 (ifik: 16).

NB I/B, férfiak: Tisza Volán SC II.-Dorozsma–Nyíregyháza, Szeged-Kiskundorozsma, Orczy-sportcsarnok, 16.

Szivacskézilabda gyermekbajnokság, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 8.

Labdarúgás

NB III, Alföld csoport, 23. forduló: Tisza Volán–Honvéd II., Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 17.

Megyei I. osztály, 23. forduló: Kiszombor–Tiszasziget, Kiszombor, 17 (ifik: 15). Tápé–Sándorfalva, Tápé, 17 (15). Szentesi Kinizsi–Kiskundorozsma, Szentes, 17 (15).

Megyei II. osztály, 23. forduló: Universitas–Székkutas, Szeged, Kisstadion, 11. Apátfalva–Üllés, Apátfalva, 17 (ifik: 15). Baks–Fábiánsebestyén, Baks, 17 (15). Deszk–Tömörkény, Deszk, 17 (15). CONTITECH-Makó II.–Forráskút, Makó, 17 (15).

Megyei III. osztály, 19. forduló: Szegvár–FK 1899 Szeged, Szegvár, 17. Cartel Balástya–Algyő II., Balástya, 17. Csongrádi Öregfiúk–IKV-Alsóváros, Csongrád, 17. Zákányszék–Ruzsa, Zákányszék, 17.

Legenda Lajcsi-kupa megyei nagypályás torna, 24. forduló: Maroslele–Gulyás csárda Szeged, Maroslele, 17. H. Bercsényi–Ambrózfalva, Mártély, 17. Ferencszállás–Pázsit SE, Ferencszállás, 17. Ásotthalom Koródi Dózsa–Ópusztaszer, Ásotthalom, 17. Balota TFC–Röszke II., Balotaszállás, 17.

Országos utánpótlás-bajnokságok: Tisza Volán–Gyula, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, U13/B: 11, U15/B: 13. Makó–Berényi Gyermek FC, Makó, U13: 11, U15: 13.

NB II, nők, Keleti csoport, 19. forduló: Szegedi AK Boszorkányok–Hegyvidék, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 15.

Szabadidősport

Az érzés, ami megváltoztat – sport-, egészség- és életmódnap, Szeged, Maty-éri nemzeti olimpiai sportközpont, 10.

Vízilabda

OB I, férfiak: Bodrogi Bau-Szentes–FTC, Szentes, ligeti uszoda, 18.

Vasárnap

Kézilabda

NB I/B, nők: Szeged-Dorozsma-Algyő–Orosháza, Szeged-Kiskundorozsma, Orczy-sportcsarnok, 16.

Kispályás labdarúgás

Városi bajnokság, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 12.30.

Kosárlabda

Uniqa női bajnokság, döntő, 4. mérkőzés: Szeviép-Szeged–Sopron, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 18.

Labdarúgás

NB II, Keleti csoport, 23. forduló: Makó–Vecsés, Makó, Erdei Ferenc téri sporttelep, 17.

NB III, Alföld csoport, 23. forduló: HFC–Kiskunfélegyháza, Hódmezővásárhely, 17.

Megyei I. osztály, 23. forduló: Nagymágocs–Csongrád, Nagymágocs, 17 (ifik: 15). Röszke–Mindszent, Röszke, 17 (15). Kistelek–SZVSE-Gyálarét, Kistelek, 17 (15). Ásotthalom–Mórahalom, Ásotthalom, 17 (15).

Megyei II. osztály, 23. forduló: Szőreg–UTC, Szőreg, 17 (ifik: 15). Zsombó–Csanádpalota, Zsombó, 17 (15). Csanytelek–Bordány, Csanytelek, 17 (15).

Megyei III. osztály, 19. forduló: Öttömös–Szatymaz, Öttömös, 17. Földeák–Domaszék, Földeák, 17. Pusztamérges–Kübekháza, Pusztamérges, 17.

Legenda Lajcsi-kupa megyei nagypályás torna, 24. forduló: Mártély–
Derekegyház, Mártély, 17. Sándorfalva II.–Újszentiváni Haladás, Sándorfalva, 17. Pitvaros–Csengele, Pitvaros, 17.
Országos utánpótlás-bajnokságok: Makó–HFC, Makó, U19: 10, U17: 12. Algyő–Érd, Algyő, U16: 11, U19: 13.

Női U15-ös országos utánpótlás-bajnokság, Fehér csoport, Szeged, Kisstadion, 13.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Ötszázan a Kisstadionban

Ma a Szinergia üzleti szakiskola szervezésében nagyszabású sportnapot rendeznek Szegeden, az… Tovább olvasom