2017. 10. 22. vasárnap - Előd 10°C | 20°C Még több cikk.

Czink elődöntős a kanadai fedettpályás tenisztornán

Az első helyen kiemelt Nagyja Petrován is túljutva Czink Melinda elődöntőbe került a 220 ezer dollár összdíjazású kanadai fedettpályás tenisztornán.
Az ötödikként rangsorolt magyar játékos a budapesti idő szerint szombat hajnali összecsapáson az első játszmában rövidítésben nyert a címvédő orosz ellen, aki ezt követően betegségre hivatkozva feladta a mérkőzést.

Eredmény, női egyes, negyeddöntő: Czink (5.)-Petrova (orosz, 1.) 7:6 (7-4) - Petrova feladta.

A magyar teniszező a döntőbe jutásért a torna harmadik helyén kiemelt kanadai Aleksandra Wozniakkal találkozik. A hazai játékos 53 perc alatt intézte el orosz riválisát, Alla Kudrjavcevát, alig két játékot veszítve.

A Nagyvárad nyerte a Hídépítő-kupát

A szombat délelőtti csúfos vereség után 9-9-es döntetlent ért el a Szeged Beton férfi… Tovább olvasom