2016. 09. 28. szerda - Vencel 9°C | 22°C

Diplomás aranyak

Országos főiskolai dzsúdóbajnokságot tartottak Budapesten, amelyen három kategóriában hirdettek győztest.
A profiknál Mester Dániel (66 kg, SZTE JGYTF testnevelés szak), Szabó Csaba (100 kg, SZTE) és Kálai Zoltán (81 kg, SZTE JGYTF rekreáció szak) az első, Kovács László (73 kg, SZTE JGYTF testnevelés szak) a második helyen végzett.

Az amatőrök bajnokságán a 66 kg-ban Benkő Norbert a dobogó második fokára állhatott fel. A diplomásoknak is külön versenyt szerveztek, amelyen Szabó szintén az első helyen végzett. A cselgáncsozókat – akik a Szegedi Judo SE sportolói – Bürgés Mihály készítette fel, támogatta: Sándor Ernő, Sándor Csaba, Oláh Tibor, Török Attila.

Győzött, és a legjobb 4 között a Legrand-Szentes

Győzött, és ezzel a négy közé jutott a futsal NB I-ben a Legrand-Szentes. A Gödöllő és a Szentes… Tovább olvasom