2018. 01. 18. csütörtök - Piroska 0°C | 6°C Még több cikk.

Dobogón az SZKSC

A Magyar Kerékpáros Szövetség országúti szakágának eredményeit összesítve 2010-ben a harmadik helyen végzett a Szegedi Kerékpáros Sport Club.
Az egyesület négy elsőséget szerzett a korosztályokra bontott bajnokságokban. Révész Anikó nyerte a női elit bajnoki összetettet, emellett két országos bajnoki győzelmet is szerzett, a többi versenyen pedig rendre a dobogóra állhatott. Illich Márk a saját korosztályában második lett. A csapatból összesen tíz versenyző végzett pontszerző helyen, és az ő eredményeikből állt össze az összesített listán elért bronzérmes helyezés.

– Ez a dobogós helyezés az elmúlt időszak legjobb eredménye. Örömtelinek tartom, hogy 2009-hez képest több mint négyszeresére emelkedett az utánpótláskorú biciklistáink száma. Sikerült felkutatni és megtartani a tehetséges, kerékpározni vágyó gyermekeket. Úgy gondolom, hogy a jó felkészülésnek köszönhető ez a remek eredmény. Rengeteg munkával teli, de sikerekben gazdag évet zárhattunk – mondta el Fekete Lajos, az SZKSC vezetőedzője.

Az év sportolói

Megtartották az év sportolója választást az SZKSC-nél. A legjobb országúti versenyző Révész Anikó lett, míg a mountain bike szakágban Kondacs Misut választották a legjobbnak.

Zárás a Kistelek-kupán

A kisteleki sportcsarnokban zajló 9. Kistelek-kupa kispályás labdarúgótornán a harmadik játéknap… Tovább olvasom