2017. 03. 27. hétfő - Hajnalka 2°C | 12°C Még több cikk.

Döntetlen, gólgazdag meccsen

Siklósi győzelme után ezúttal – hazai környezetben – be kellett érnie egy ponttal az Első Beton futsalcsapatának.
Első Beton–Berettyóújfalu 6–6 (2–2)
NB I-es futsalmérkőzés. Újszegedi sportcsarnok, 150 néző. Vezette: Albert, Scsitovics.
Első Beton: Tihanyi – Szentágotai, Németh, Csúri, Brinszky. Cserék: Balog, K. Tóth, Kovács, Pataki, Rácz, Fekete. Edző: Szabó Zsolt.
Gólszerzők: Csúri (2), Németh (2), Brinszky (2) ill. Szűcs (3), Tamás (2), Trencsényi.

Rácz (balról) a mezőnymunkából vette ki a részét. Fotó: Gyenes Kálmán
Azzal folytatta az Első Beton, amellyel legutóbb Siklóson abbahagyta, azaz góllal. Negyven másodperc után Csúri révén máris vezetéshez jutott a szegedi csapat. A dobtól kísért vendégek egyszerű, ám fegyelmezett játékkal próbálkoztak, de teljesítményükben semmi extrát nem mutattak fel. A 11. percben mégis egyenlítettek Szűcs góljával, sőt: ha Tihanyi nem véd többször is bravúrral, könnyen megfordíthatták volna az eredményt.

A Beton a 17. percben Németh sarokkal elért találatával ismét vezetett, de egy perc múlva Szűcs egy lecsorgó labdát a léc alá lőve másodszor is egyenlített, 2–2.

Izgalmasabbra, változatosabbra, és nem utolsósorban gólgazdagabbra sikeredett a második 20 perc. A csapatok felváltva vezettek, hazai részről különösen Brinszky hatalmas szabadrúgás találata ment élményszámba. Az utolsó perc elején még 6–5-re vezetett a Berettyóújfalu, Németh mégis gondoskodott róla, hogy legalább az egyik pont Szegeden maradjon, 6–6.

Szabó Zsolt: – Izgalmas meccsen fegyelmezetlenségek miatt nem szereztük meg a három pontot. A közönség nagyszerű volt.

Dokics edző lehívta a csapatát

Félbeszakadt az utolsó mérkőzése a Szeviép-Szeged női kosárlabdacsapatának Bonyhádon, a Bogép-kupán.… Tovább olvasom