2017. 03. 27. hétfő - Hajnalka 2°C | 12°C Még több cikk.

Drahos ötvenkét pontot dobott

A Bodrogi Bau-Vásárhelyi Kosársuli NB I B csoportos férfiegyüttese 111–73-ra nyert a Miskolc ellen.
Bodrogi Bau-Vásárhelyi Kosársuli–Miskolci EAFC 111–73 (36–16, 26–12, 16–24, 33–21)
NB I B csoportos férfi kosárlabda-mérkőzés. Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 400 néző. Vezette: Tamás, Domokos.
Bodrogi Bau-Vásárhelyi Kosársuli: DRAHOS 52/30, Utasi 10, BÖSZÖRMÉNYI 15/3, Kukla 8, Tigyi 11/3. Csere: Elek 2, Bodrogi 2, Dani L. 5/3, Martonosi 4, Szilágyi 2. Edzők: Czuprák László, dr. Elek András.

Pillanatok alatt eldőlt a mérkőzés, a Kosársuli remek védekezésével nem tudtak mit kezdeni a miskolciak. Drahos szórta a triplákat, a centerek pedig a palánk alatt uralkodtak korlátlanul. Igazi örömjáték volt, fonákátadások, triplák, zsákolások. 36–16. A második negyedben továbbra is Drahos brillírozott, hármasból és ziccerekből egyaránt eredményes volt. A szünetben nem volt hosszú taktikai megbeszélés, egyedül az volt a hazai edzőpáros kérése, hogy a 20 perc alatt 30 pontot hintő Drahos hozza helyzetbe társait is. A harmadik etapban ez részben megvalósult, minden kezdő dobott kosarat – sajnos, miskolciak többet, 78–52. Az utolsó negyedben ismét komolyabban vették a védekezést a kék-sárgák – volt, hogy percekig nem talált be az ellenfél –, a túloldalon pedig a cserejátékosok is feliratkoztak a pontszerzők közé.

Eredmények, NB I A csoport, férfiak: Albacomp–Paks 95–92, Sopron–Pécs 85–94, Nyíregyháza–Szolnok 101–91, Dombóvár–Szombathely 96–86, MAFC-Újbuda–Kaposvár 83–82, ZTE– Körmend 71–89.

Második félidő: katasztrófa

A HNKC SE NB I-es női kézilabdacsapata – teljesen szétesett második félidei játékkal –… Tovább olvasom