2017. 02. 24. péntek - Mátyás 6°C | 12°C Még több cikk.

Dráma Egerben

A férfi vízilabda Euroligában a három magyar csapatból kettő, a Domino-BHSE és a Vasas került a negyeddöntőbe.
A férfi vízilabda Euroligában a három magyar csapatból kettő, a Domino-BHSE és a Vasas került a negyeddöntőbe. Utóbbi ezt leginkább a csoportellenfél Egernek, annak is a kapusának, Jászberényi Gábornak köszönheti, aki a Pro Recco elleni meccsen, 10–9-es vezetésnél az utolsó másodpercben bevédte Angelini 20 m-es(!) minden mindegy alapon elengedett lövését...

Eredmények, C csoport: Eger–Pro Recco (olasz) 10–10, Vasas–Sturm Csehov (orosz) 13–9. A végeredmény: 1. Recco 14, 2. Vasas 9, 3. Eger 8, 4. Csehov 2 ponttal. D csoport: Barceloneta (spanyol)–Domino-BHSE 14–13, Panioniosz–Posillipo (olasz) 9–10. A végeredmény: 1. Domino 15, 2. Posillipo 10, 3. Barceloneta 10, 4. Panioniosz 0 ponttal.

A vereség nem jár egyedül

A női kézilabda NB I rájátszásában nem jártak sikerrel a Csongrád megyei csapatok: az 5–8.… Tovább olvasom