2017. 06. 28. szerda - Levente, Irén 22°C | 35°C Még több cikk.

Edzőmeccset játszott a Naturtex

Kosárlabda, Szeged - Első edzőmeccsét játszotta a Naturtex-SZTE-Szedeák NB I A csoportos férfi kosárlabdacsapata. Nikola Lazics együttese a Szolnok kérésére zárt kapus felkészülési találkozót vívott.
A remek játékosállománnyal rendelkező Szolnok az első negyedben állva hagyta a szegedi együttest, a második tíz percben azonban „felkeményedett" a hazaiak védekezése, így innentől szoros csata alakult ki.

Az utolsó negyedben egy pontra jött fel a Naturtex, a rutinos Szolnok azonban egy remek hajrával megnyerte a meccset. Az edzőmeccsen a szegedi oldalon mindenképpen voltak dicséretes dolgok, de akadtak hibák is, így van még mit csiszolni a játékon.

Majsztorovics 16 pontot dobott. Fotó: Frank Yvette

Naturtex-SZTE-Szedeák–Szolnoki Olaj 66–79 (10–27, 13–13, 27–15, 16–24) Szedeák: Jereminov 16/9, Wirth, Kiss Zs. 9/9, Majsztorovics 16/12, Csorvási L. 5. Csere: Kuntics 6, Vágvölgyi 4, Varga Z., Révész 2, Demeter 4, Meleg 2, Molnár B. 2. Edző: Nikola Lazics.

UTC-s kérdések

Szerdán kora délután Varga Zoltán, az UTC Baráti Körének egyik tagja sajtótájékoztatóra invitálta a tollforgatókat. A helyszín a Széchenyi tér, a városháza előtti járda volt. Tovább olvasom