2017. 09. 19. kedd - Vilhelmina 13°C | 25°C Még több cikk.

Egy góllal győzött a Vásárhely a Fehérép ellen

Kézilabda - A női kézilabda NB I rájátszásában a Hódmezővásárhely hazai pályán óriási küzdelemben egy góllal, 31-30-ra legyőzte a Fehérép-Alcoát az 5-8. helyért zajló mérkőzésen.
A hazaik kezdtek jobban: 5 perc után 3-0-ra mentek Wolfék. Az egész találkozón fantasztikus formában védő Abramovics már ekkor jelezte a vendégeknek, hogy nem lesz könnyű dolguk a kapuba találniuk. A félidő derekén is magabiztos volt a vásárhelyi előny: a közönség biztatása mellett 6-2-re húztak el a hazaiak. Kis megtorpanás után egy gólra felzárkózott a Fehérvár, de 5 perccel az első játékrész vége előtt 5 góllal, 14-9-re vezetett a HNKC. Wolf, Koroknai és Nyikolajenko is szórta a gólokat, így a második félidőben is sokáig tartotta előnyét Farkas József csapata.

Az 53. percben még 28-25 volt a hazaiaknak, ekkor egy érthetetlen rövidzárlat következett a Vásárhely játékában. Ezt kihasználva az 67. percben két góllal már a Fehérvár vezetett. De innen is volt viszaút: óriási hajrával nyerni tudtak a vásárhelyiek, a győztes gólt Lovász Zsuzsanna lőtte 5 másodperccel a vége előtt.

Győzelmével a HNKC az első helyen áll a rájátszás 5-8. helyéért vívott küzdelemsorozatában.

• 1. eldorádó 2009. május 01. 18:06
    „"67. percben"...Jujj!”

Végre volt gól!

Labdarúgás - A labdarúgó Bajnokok Ligája második elődöntőjének első mérkőzésén két angol csapat… Tovább olvasom