2017. 07. 22. szombat - Magdolna 20°C | 34°C Még több cikk.

Elfáradt a kezdőhetes

A Domino-Honvéd elleni elődöntő harmadik meccsét, így a párharcot is elvesztette a Hungerit MetalCom Szentes, így jöhet a Dunaújváros elleni bronzcsata.
A címvédő hazaiakban a fordulásig ott volt a félsz, az első negyedet ugyanis a szentesiek megnyerték. Úgy, mint az elődöntő első meccsén, most is összejöhetett volna a vendégbravúr, de ahhoz a címvédő otthonában elengedhetetlen a kiváló kapusteljesítmény. Erről most nem lehetett beszélni. Ráadásul hiába próbálta cserékkel felrázni csapatát dr. Tóth Gyula, ők sem tudtak segíteni. A Kurca-partiak a Dunaújváros ellen május 17-étől az egyik fél második győzelméig tartó bronzcsatában vesznek részt. Kezdés Újvárosban.

Dr. Tóth Gyula: – A harmadik negyed után elfáradt a kezdőhetesem, és lekontrázott minket a Domino.

A mérkőzés jegyzőkönyve

Domino-Honvéd–Hungerit MetalCom Szentes 16–9 (3–4, 5–2, 2–1, 6–2)

Floriol női vízilabda OB I, elődöntő, harmadik mérkőzés. Budapest, Kőér u.
Domino: Horváth P. – TAKÁCS O. 5, TOMASKOVICS 2, TÓTH I. 2, GYÖRE 4, Péteri 1, Kisteleki D. 1. Csere: GYÖNGYÖSI A. (kapus), Németh E., Kotsidou, Bódi 1. Edző: Györe Lajos.
Szentes: Tóth II A. – Ábel, GYŐRI 3, SZREMKÓ 3, Dalmády P., Magann, KOTOVA 2. Csere: Szabó X. 1, Molnár A., Kövér Kis. Edző: dr. Tóth Gyula.
Gól – emberelőnyből: 9/4, ill. 3/1. Ötméteresből: 2/2, ill. 2/2.
Az egyik fél nyolcadik pontjáig tartó párharc végeredménye: 8–2 a Domino javára.

Vasas: címvédés!

A férfi vízilabda OB I-ben megvédte címét a Vasas, amely 7–6-ra legyőzte az Egert, így 3–1-es összesítéssel szerezte meg a tizenötödik aranyérmét.

Vagány Debrecen, hetedik HPQ

A minimális célt teljesítve hetedik helyen végzett a férfi röplabda NB I-es ligabajnokságban a HPQ… Tovább olvasom