2017. 04. 29. szombat - Péter 7°C | 22°C Még több cikk.

Előnyben a Vasas

Tegnap a férfi vízilabda Euroliga negyeddöntőjének első meccsén a Vasas a címvédő horvát Jug Dubrovnikot fogadta.
A magyar együttes az első két negyed után 8–5-re vezetett, sőt a harmadik nyolc perc után is megmaradt a távolság (11–8). A hajrában azonban feljött a Dubrovnik, amely csak egygólos vereséggel várhatja a május 23-i visszavágót. A Vasas két legjobb embere a tegnap reggel elhunyt édesapjukat gyászoló Steinmetz testvérek voltak három-három góllal.

Euroliga, negyeddöntő, 1. mérkőzés: Vasas–Jug Dubrovnik (horvát) 11–10 (5–3, 3–2, 3–3, 0–2). Magyar gólszerzők: Steinmetz Á., Steinmetz B. 3-3, Hosnyánszky 2, Varga Dániel, Tóth M., Mátyás.

A nagy szív

Kiesett a Charlton. No erre mondhatják többen: kit érdekel ez a hír?! Végül is nem nagy dolog,… Tovább olvasom