2018. 10. 17. szerda - Hedvig 9°C | 23°C Még több cikk.

Előnyben az Aramis

Meglepetés van készülőben a futsal NB I döntőjében. A címvédő Aramis és a trónkövetelő Gödöllő párharca a harmadik mérkőzésen van túl, és összesítésben 2:1-re az Aramis vezet.
Meglepetés van készülőben a futsal NB I döntőjében. A címvédő Aramis és a trónkövetelő Gödöllő párharca a harmadik mérkőzésen van túl, és összesítésben 2:1-re az Aramis vezet. Az első két találkozón mindig a hazai győzött: először az alapszakasz elsője, a Gödöllő 6–5-re, majd az Aramis 4–3-ra. Aztán a harmadik meccsnek ismét a gödöllői egyetemi csarnok adott otthont, és óriási izgalmak közepette a vendégek 5–5 után büntetőkkel 2:1-re verték a Gödöllőt. A negyedik összecsapást hétfőn 19 órától Budafokon rendezik.