2017. 12. 17. vasárnap - Lázár, Olimpia -3°C | 3°C Még több cikk.

Első alkalommal fociztak a Cégregiszter-kupáért

Első alkalommal rendezte meg lapunk a szegedi Deák gimnázium tornatermében hirdetési partnercégei számára a Cégregiszter-kupa kispályás labdarúgótornát. Az eseményre tíz csapat kapott meghívást, az első két körben egyenes kiesés rendszerben zajlott a torna, majd következett hármas döntő.
Lapunk csapata (sötét mezben) második lett. Fotó: Karnok Csaba

A végső sikert az Electric Power szerezte meg, miután a fináléban előbb lapunk gárdáját, a Délmagyarországot (Fejsze B., Győző- Molnár A, Győző-Molnár I., Szűcs K., Fekecs T., Süli R., Mádi J., Börcsök P., Kovács A., Csáky A.) 6–0-ra, a Zárvarázst pedig 1–0-ra győzte le. A második helyért végül a DM 3–1-re múlta felül a Zárvarázst. Az esemény érdekessége volt, hogy női labdarúgók alkotta gárda is indult, ám pechjére éppen a végső győztessel került össze az első fordulóban.

A torna végeredménye: 1. Electric Power (Döme, Szélpál, Bitó, Erhardt, Gémes, Kovács R., Pataki, Hajdú, Hegedűs), 2. Délmagyarország, 3. Zárvarázs. A torna támogatói: Buszesz Rt., Coca-Cola, Puma King, Deák Zsuzsanna, Rádió Plusz.

Második félidő: katasztrófa

A HNKC SE NB I-es női kézilabdacsapata – teljesen szétesett második félidei játékkal –… Tovább olvasom