Délmagyar logó

2017. 07. 26. szerda - Anna, Anikó 16°C | 26°C Még több cikk.

Erősödtek a bajnokesélyesek - megyeegyes átogazolások

Tovább erősödött a HFC és a Tisza Volán, kicserélődött a Tápé és az UTC – derül ki a megyei I. osztályú futballbajnokság átigazolási adatbankjából.
Tegnap éjfélkor lezárult az átigazolási határidő, eldőlt, melyik futballcsapat kikkel erősítette meg a keretét a tavaszi szezonra.

1. HFC 40 ponttal

Érkezett:
Bernát Péter, Kerepeczki Csaba (mindkettő UTC), Grósz Márk (Sándorfalva), Mucsi Dénes (Németország).

Távozott: Szakál Attila, Szentirmai Balázs (mindkettő Mártély).


2. Tisza Volán 37 ponttal

Érkezett: Joseph Martial Ngalle (Mórahalom), Ondrejó Tamás (UTC, kölcsönbe), Pénzváltó Bence (Orosháza, kölcsönből vissza), Szabó Mihály Dávid (Mórahalom, kölcsönből vissza).

Távozott: Boldizsár Bálint (FK 1899 Szeged), Kazi László, Puhalák Nimród (mindkettő UTC, kölcsönbe), Pénzváltó Bence (Algyő, kölcsönbe).


3. UTC 35 ponttal

Érkezett:
Bálint Dániel(Sándorfalva), Bánóczki Dániel (Németország), Hegyesi Zsolt (SZVSE?), Kazi László, Puhalák Nimród (mindkettő Tisza Volán, kölcsönbe), Mityók Gergő (Szőreg), Polczer Norbert (újrakezdte).

Távozott: Bernát Péter, Kerepeczki Csaba (mindkettő HFC), Dobi Imre (Sarkad?), Erhardt Szilárd (KEAC), Ondrejó Tamás (Tisza Volán, kölcsönbe), Szűcs Dániel, Végh Ariel (mindkettő Orosháza FC), Igor Tumbas (szerb, ?).


4. Mórahalom 35 ponttal

Érkezett: K. Tóth Gyula (Tápé), Zámbori Gábor (Kistelek).

Távozott: Dobák Arnold, Vígh Zsolt (mindkettő Ásotthalom), Joseph Martial Ngalle (Tisza Volán), Szabó Mihály Dávid (Tisza Volán, kölcsönből vissza).


5. Makó 29 ponttal

Érkezett:
Rade Csetkovics (szerb, Bácsfeketehegy – Szerbia), Tóth Attila (újrakezdte).

Távozott: Bakos Ádám (Csanádpalota), Miodrag Guberinics (szerb, Szerbia), Veszelin Guberinics (szerb, Sándorfalva).


6. Ásotthalom 24 ponttal

Érkezett
: Dobák Arnold, Vígh Zsolt (mindkettő Mórahalom), Dóra Tamás (FK 1899 Szeged), Kothencz Gábor (újrakezdte), Orosz Vilmos (Horgos – Szerbia), Urlauber István (Tompa), Borisz Vojics-Tunics (szerb, Szerbia).

Távozott: Bogdán Róbert, Török András (Kiskunhalas), Csáki Róbert (?).


7. Tápé 23 ponttal

Érkezett:
Bacsa András (Gyálarét), Bakai Péter, Kakuszi Dániel (mindkettő Tápé U19), Bálint Tamás, Molnár Dániel (mindkettő Sándorfalva), Gonda Attila, Laczkó János (mindkettő Algyő), Lőricz Árpád (Debreceni LA), Rácz Zoltán (Kistelek), Szabó Gergely (SZVSE).

Távozott: Dlusztus Imre, Mike Gábor, Péter Sándor (mind Gyálarét), Fröhlich Tamás (külföld), K. Tóth Gyula (Mórahalom), Márki Kornél (Orosháza FC), Pöszmet Tamás (Kunszállás), Szélpál Attila, Szűcs Krisztián (mindkettő Algyő).


8. FK 1899 Szeged 23 ponttal

Érkezett: Boldizsár Bálint (Tisza Volán), Orosházi Dániel (Algyő), Szőcs Tamás (Kézdivásárhely, Románia).

Távozott: Dóra Tamás (Ásotthalom), Gonda Miklós (Pénzügyőr SE), Mihalkó Gergő (Kiskunmajsa).


9. Csanádpalota 21 ponttal

Érkezett:
Bakos Ádám (Makó), Boros Ádám (Mezőhegyes), Ovidiu Bozian, Joan-Catalin Nagy-Gyuris, Cosmin-Petru Michitut (mind Románia).

Távozott: Claudiu Paul Goldis (Románia), Daniel Teodor Tambor (Németország).


10. Algyő 16 ponttal

Érkezett: Pénzváltó Bence (Tisza Volán, kölcsönbe), Szélpál Attila, Szűcs Krisztián (mindkettő Tápé).

Távozott: Gonda Attila, Laczkó János (mindkettő Tápé), Orosházi Dániel (FK 1899 Szeged).


11. Csongrád- Turbó 13 ponttal

Érkezett: Czeti László (Harkányfürdő), Lévai Mihály (Kistelek).

Távozott: Baktai Zoltán (Tömörkény).


12. SZVSE 11 ponttal

Érkezett: Mácsai Dávid, Szűcs Tamás (mindkettő Röszke), Olajos Tamás (Kiskundorozsma).

Távozott: Bálint Dániel (Sándorfalva), Hegyesi Zsolt (UTC?), Szabó Gergely (Tápé).


13. Szentesi Kinizsi 10 ponttal

Érkezett: Erdélyi Sándor (Nagymágocs), Gajda János (Fábiánsebestyén), Hidas József (újrakezdte), Varga Imre (HFC U21).

Távozott: Boldizsár Máté (Tápiószele?).


14. Sándorfalva 10 ponttal

Érkezett: Severin Drogba (elefántcsontparti, Franciaország), Veszelin Guberinics (szerb, Makó), Nikola Romics, Darko Vizin, Szasa Zajics (mindhárom szerb, Szerbia), Takács Gábor (Csengele).

Távozott: Bálint Dániel (UTC), Bálint Tamás, Molnár Dániel (mindkettő Tápé), Batik Gergő (Kiskunmajsa), Fodor Balázs (Bordány), Grósz Márk (HFC), Gyarmati Róbert (Újszentiván), Koncz Róbert (Kistelek), Kovács Gábor (Dóc).


15. Kistelek 8 ponttal

Érkezett: Bakonyi Sándor (újrakezdte), Koncz Róbert (Sándorfalva), Piacsek Máté (Csanytelek), Rácz Gergely (Csengele).

Távozott: Lévai Mihály (Csongrád-Turbó), Rácz Zoltán (Tápé), Zámbori Gábor (Mórahalom).


16. Nagymágocs 4 ponttal

Érkezett: Dovics Marcell (HFC U21), Köteles Ádám (Orosházi MTK U21), Labádi György (Békéscsaba UFC), Szarvas József (Vasas Akadémia).

Távozott: Erdélyi Sándor (Szentesi Kinizsi).


Edzőmeccsek

A hétvégi program, ma, 10:
Algyő–Kiskunmajsa, 10: Orosháza FC–HFC (ULE sportközpont), 10: Csongrád-Turbó–Szarvas, 11: Kiskunhalas–Tápé, 11: Tisza Volán–Híd SC, 11: Makó–UTC, 11: Horgos (szerbiai)– Ásotthalom, 13: Kistelek–Akasztó, 14: Grosics Akadémia U18–FK 1899 Szeged, vasárnap, 10: Csongrád-Turbó–Mindszent, 11: Üllés–SZVSE, 13.30: Ásotthalom–Kelebia, 14: Fábiánsebestyén–Nagymágocs.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Szegedi TE: Csata Répcelakon

A férfi tekecsapat-szuperliga alapszakaszának hajrájában a 16. forduló következik. Az éllovas Szegedi TE szombaton rangadót játszik, mégpedig a harmadik Répcelak otthonában. Tovább olvasom