2017. 02. 21. kedd - Eleonóra 0°C | 6°C Még több cikk.

Esélye sem volt a BVSC-nek Szentesen

Simán, 12-6-ra nyerte a BVSC elleni bajnoki mérkőzését a Hungerit-MetalCom Szentes hazai pályán a Vodafone OB I. szombati játéknapján.

Alig telt el 20 másodperc a mérkőzésből, amikor Hevesi Anita góljával megszerezte a vezetést a Szentes. Egészen az ötödik percig kellett várni az egyenlítő gólra, Csabai Dóra találatával 1-1. Ekkor bizakodhattak először, és utoljára is a fővárosiak, hiszen a negyed közepétől kezdve esélyt sem hagyott a Szentes a BVSC-nek a felzárkózáshoz sem.

A félidőben már 6-2-es hazai vezetéssel fordultak a csapatok. A 3. negyedben mindössze egy gólig jutott a BVSC, a szentesiek Kotova vezetésével 7 góllal, vezettek az utolsó játékrész előtt.

A 4. negyedben kicsit kiengedtek a hazaiak, de bőven megtehették, hiszen így is 12-6-ra hozták a találkozót.

Vodafone női vízilabda OB I.
Szentes, ligeti uszoda. Vezette: Vogel Gábor, Molnár Péter

Hungerit-MetalCom-Szentesi VK - BVSC- Zugló Diapolo 12-6 (2-1, 4-1, 4-1, 2-3)

Szentes: Jankovics - Győri 2, Hevesi 1, Takács 1, Kotova 4, Kövér-Kiss 1, Tóth. Csere: Sipos, Kertres, Árkosy 1, Tiszai, Pengő 2, Miskolczi. Edző: Zantleitner Krisztina.

BVSC: Papp - Illés, Csabai 3, Bujka 2, Ráski, Horváth, Somhegyi. Csere: Farkas 1, Takács, Henk, Lipey-Rózsa, Mészáros. Edző: Tóth Endre.

Emberelőny: 9/4 ill. 10/0.

Ötméteres: - ill. -.

Kipontozódott: Hevesi (13.perc)

• 1. studyfy 2010. február 28. 13:21
    „Szép volt lányok! Irány a bajnoki cím!”

Rémálomszerűen indult a tavasz a Kecskemétnek

Kétgólos vereséget szenvedett az utolsó percben kilenc emberre fogyatkozó Kecskeméti TE a labdarúgó NB I 16. fordulójában, a bajnokságot vezető Videoton otthonában. Tovább olvasom