2016. 12. 09. péntek - Natália -4°C | 7°C

Esélyesként idegenben

A FIBA női kosárlabda Európa-kupa K csoportjában csütörtök este lejátszották a másik meccset is.
Előzőleg a Szeviép-Szeged még szerdán 82–44-re verte a szlovén Celjét, míg az orosz Vologda szintén otthon 90–54-re a horvát Medvescsak Zagrebet. A félidőben még csak hét ponttal (39–32) vezettek az oroszok, a harmadik negyedet viszont már 26–6-ra megnyerték, ezzel padlóra küldték a vendégeket. Ennek ellenére a Szeviép vezeti az első forduló után a csoportot.

Peresztegi Nagy Ákos tanítványai holnap 17 órakor idegenben, a BEAC ellen lépnek pályára. A két csapat nincs egy súlycsoportban, ezért biztos szegedi győzelemre számíthatnak a drukkerek. Szerencsére mindenki egészséges, így a legerősebb összeállításban szerepelhetnek a Tisza-partiak.

A FIBA Európa-kupa állása

1. Szeviép-Szeged 1 – 82 – 44 2
2. Vologda 1 – 90 – 54 2
3. Celje 0 1 44 – 82 1
4. Zagreb 0 1 54 – 90

Tizenkét SZUE-s indul

Huszonhét egyesület csaknem kétszáz versenyzőjének részvételével rendezik meg mától vasárnapig a… Tovább olvasom