2017. 09. 26. kedd - Jusztina 13°C | 23°C Még több cikk.

Európa-bajnok teniszező újságíró

Az ausztriai Pörtschachban rendezték meg az újságíró teniszezők tizenötödik Európa-bajnokságát. A tizenkét ország száz versenyzőjét felvonultató eseményen ott voltak a magyar toll és teniszütőt forgatók is.
Az ausztriai Pörtschachban rendezték meg az újságíró teniszezők tizenötödik Európa-bajnokságát. A tizenkét ország száz versenyzőjét felvonultató eseményen ott voltak a magyar toll és teniszütőt forgatók is. A korcsoportos küzdelemben indult a többszörös Európa és világbajnok szegedi dr. Thékes István is. A teniszpályán is nagyszerűen mozgó újságíró az elmúlt évet betegség miatt kénytelen volt kihagyni, de most aztán kitett magáért. A 60 éven felüliek között pályára lépő Nemzeti Sport színeiben induló volt NB I-es labdarúgó az elődöntőben a Duna tévés Korpa Bélát győzte el, majd a döntőben a lengyel Andrej Karchewskyt verte 6:3, 6:4 arányban.