2016. 12. 11. vasárnap - Árpád -2°C | 7°C

Évzáró, vereséggel

Utolsó 2006-os meccsén hazai környezetben szenvedett vereséget a Starcopy-Szeged NB I-es ligabajnokságban szereplő férfi röplabdacsapata.
Starcopy-Szeged–Szolnok 1:3 (–19, –17, 22, –24)
NB I-es ligabajnokság, férfi röplabdamérkőzés. Újszegedi sportcsarnok, 150 néző. Vezette: László, Mocsnik.
Starcopy-Szeged: Strezeneczki, Csíkos Sz., Makhult, Varga Zs., OLTVÁNYI, Csányi. Csere: TÁNCZOS (liberó), Fülöp, Inhoff. Edző: Nusser Elemér.

A mérkőzésre kilátogató szurkolóknak úgy tűnhetett, hogy az első két szettben – furcsa állítás, de ez tükrözi leginkább a történteket – a hazai együttes az öltözőben maradt. Gyenge mezőnymunka és erőtlen, ötlettelen támadások jellemezték ekkor a Szeged játékát. A nyitásfogadásokra nem lehetett panasz – a csapat legjobbjának bizonyuló liberó, Tánczos jeleskedett ebben a kategóriában –, de ezekből nem sikerült hatékony akciókat kialakítani, csak a harmadik játszmában. Ezt meg is nyerték a házigazdák. A negyedikben pedig egyszerűen jobban pattant a labda a Szolnoknak.

A Starcopy mentségére meg kell említeni, hogy nélkülözte két legjobbját, Urfi Csabát és Csíkos Gábort; előbbi műtét (11-én operálták a térdét), utóbbi betegség miatt hiányzott. A csapat a folytatásban, vagyis már jövőre, a 9–16. helyért játszik majd.

Nusser Elemér: – Gyenge mezőnymunkánk okozta a vesztünket, vereségünket.

Hrepka és Törőcsik a sztárvendég

December 29-én a Kék Mókus-kupa keretén belül rendezik meg a Baróti Lajos-emlékmeccset. A lapunk és… Tovább olvasom