2017. 07. 24. hétfő - Kinga, Kincső 21°C | 34°C Még több cikk.

Ezüstös tájfutók

Izsák környékén, homokbuckás, nagyon nehéz alföldi terepen rendezték az évadnyitó tájfutó hosszútávú regionális bajnokságot.
Jó lehetőség volt ez a téli felkészülés után a Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület sportolóinak is, akik sikeresen szerepeltek: Szőri Kornél (F21-es kategória), Csankovszki Tibor (F40), Hevér Csaba (F45), id. Blum László (F65) és Kotogány Ilona (N60) egyaránt ezüstérmet nyert, Kéki Miklós (F55) és Szabó Anna (N60) harmadik, Hevérné Fricska Ildikó (N45) negyedik, Majoros Szilvia (N40) és Gömöri Éva (N60) egyaránt a hatodik lett. Egy hónap múlva ehhez hasonló nehéz terepen lesz az országos tájfutóbajnokság Bócsán, körülbelül 800 versenyző részvételével.

Lajtos és Jászapáti a hétvégén vb-n indul

A budapesti Gyakorló Jégcsarnokban rendezték az utánpótlás rövidpályás gyorskorcsolya országos bajnokságot, ahonnan több egyéni csúccsal és tíz éremmel térhettek haza a Szegedi Korcsolyázó Egyesület versenyzői. Tovább olvasom