2017. 07. 20. csütörtök - Illés 21°C | 34°C Még több cikk.

Ferroép-Szeged: váratlan vereség

A férfi teke Szuperliga negyedik fordulójában a Ferroép-Szeged Pápán elvesztette veretlenségét.
Megtörtént, amire a sportágban kevesen számítottak: a Ferroép-Szeged már a férfi teke Szuperliga negyedik fordulójában elvesztette veretlenségét, mégpedig Pápán. Az várható volt, hogy a vendégeknek nehéz dolguk lesz a speciális körülmények között – sokak szerint régen nem felel meg a pápai pálya a minimális, első osztályú elvárásoknak sem –, de a soproni tapasztalatok, az ottani sima, 7:1-es győzelem mindenképpen azt sugallta, ezt a feladatot is megoldják majd Kissék.

Jegyzőkönyv

A végeredmény: Pápa–Ferroép-Szeged 5:3 (3241–3196). A szegedi pontszerzők: Fekete L. 563, Karsai L. 557, Kiss N. 537 fával. További eredmények: Szolnok–Kunfehértó 6:2, Ózd–Zalaegerszeg 0:8, BKV Előre–Hőerőmű 5:3, Szombathely–Sopron 6:2.

Ám nem sikerült, sőt a forduló legnagyobb meglepetése született. Hogy miért? Egyszerű: mert a szegediek csak az első párok mérkőzésének feléig, mindössze hatvan dobásig vezettek. Utána pedig futottak az eredmény és a hazaiak után. Katasztrofális játékuk – a négy világbajnok közül például Kovács Gábor csak 501, Kakuk Levente 523 fát ért el – pedig nem is eredményezhetett mást, mint 45 fás vereséget. Most már nem csak a saját kezükben van a bajnok cím visszaszerzésének lehetősége. De ne temessük őket, mert az együttesben vannak még tartalékok.

Pick-blama Debrecenben

A Budapest Bank férfi kézilabda liga negyedik fordulójában meglepetésre elszenvedte első vereségét a… Tovább olvasom