2017. 11. 19. vasárnap - Erzsébet 0°C | 8°C Még több cikk.

Ferroép: minden éremből egy

Zalaegerszegen rendezték a férfi teke országos bajnokság döntőjét, amelyen a Ferroép-Szeged versenyzői kiválóan zártak: minden éremből szereztek egyet.
Zalaegerszegen rendezték a férfi teke országos bajnokság döntőjét, amelyen a Ferroép-Szeged versenyzői kiválóan zártak: minden éremből szereztek egyet. A párosok küzdelmét Kakuk Levente és Kiss Norbert nyerte, míg Kovács Gábor a napi egyéniben második, az összetett egyéniben pedig harmadik lett. Mindhárom szegedi a válogatott keret tagja – rajtuk kívül még oda tartozik Karsai László és Zapletán Zsombor –, az eredmények alapján jó formában várhatják a hét végén a szlovákiai Kassán kezdődő csapat-világbajnokságot.

Szegedi dobogósok

Férfi teke országos bajnokság, döntő, Zalaegerszeg. A Ferroép- Szeged versenyzőinek eredményei, párosok: 1. Kakuk Levente, Kiss Norbert (Ferroép-Szeged) 1208 (600, 608) fával. Napi egyéni: 2. Kovács Gábor 612, 5. Kiss N. 591, 8. Kakuk 579 fával. Összetett egyéni: 3. Kovács G. 1208, 6. Kiss 1199, 9. Kakuk 1179 fával.

Drajkó-tripla

A női tekések országos bajnokságának az újszegedi teke- és bowlingcentrum adott otthont. Eredmények, párosok: 1. Drajkó Gabriella, Takács Anita (BKV Előre) 1118 fával. Napi egyéni: 1. Drajkó 556 fával. Összetett: 1. Drajkó 1141 fával.