2017. 08. 23. szerda - Bence 15°C | 25°C Még több cikk.

Floratom-fricska a Félegyházának

Parádésan kezdődött a Floratom Szeged asztaliteniszcsapata számára a Félegyháza elleni Extraliga-összecsapás, hiszen a Dudás, Lukács duó döntő játszmában legyőzte esélyesebb ellenfelét, a Pálosi, Vajda kettőst.
Floratom Szeged–Félegyházi ASI 7–3
Férfi asztalitenisz Extraliga, 16. forduló. Szeged, 50 néző.
A szegedi győztesek: Dudás 2, Lukács 2, Perei 2 és a Dudás, Lukács páros.

Dudás Korponait, a friss magyar bajnoki bronzérmes Vajda Lukácsot győzte le három játszmában, 2–1. Perei nem bírt a kellemetlen stílusban játszó Pálosival, Dudás pedig öt mérkőzéslabdát hagyott kihasználatlanul Vajdával szemben, fordított a dobogón tanyázó vendég együttes, 2–3.

Perei Korponait, Lukács döntő szettben Pálosit múlta felül, így ismét a Floratomnál volt az előny, 4-3. A végjátékban Perei végletekig kiélezett találkozón múlta felül Vajdát, majd Dudás Pálosit, Lukács Korponait győzte le magabiztosan, így nem várt, fölényes szegedi siker született a bajnokin.

Lukács Levente: – Mindenkinek kijött a lépés, ilyen arányban is megérdemelten múltuk felül a bronz érmes Kiskunfélegyházát.

Negyedik lett az Eb-n a László, Mikes páros

Negyedik lett a magyar bajnok duó az IDSF Tíztánc Európa-bajnokságon Moszkvában. Tovább olvasom