2017. 06. 27. kedd - László 18°C | 33°C Még több cikk.

Floratom-siker az Inter-kupában

Remek játékkal, magabiztos győzelemmel kezdte nemzetközi kupaszereplését a Floratom együttese.
Floratom Szeged AC–ATUS Gumpoldskirchen 4–0
Szeged, férfi asztalitenisz Inter–kupa, 1. forduló, 100 néző.
Mérkőzések:
Perei Gergely–Sattler Gerald 3 2 (-11, 6, 6, - 9, 7)
Dudás Róbert–Reitner Alexander 3–1 (6, -12, 4, 5)
Lukács Levente–Schada Peter 3–2 (9, 7, -9, -12, 6)
Lukács Levente, Erdélyi Szabolcs–Sattler Gerald, Schada Peter 3–0 (2, 4, 6)

Perei ugyan két játszmát is 9-6-os vezetésről bukott el, de a döntő szettben helyén volt a szíve Sattler ellen, 1-0. Dudás csupán egy játszmát engedélyezett Reitnernek, 2-0, míg Lukács ellen 2-0-s vezetésről ugyan egyenlíteni tudott Shada, végül a döntő játszmában újra a szegediek kerekedtek felül, 3-0. A kilátogató nézők lelkes buzdítása közepette a Lukács – Erdélyi duó fejezte be a mérkőzést, Sattler, Schada kettős legyőzésével.

Lukács Levente: - A végeredmény fölényes sikert sugall, ugyanakkor több kiélezett szituációt is jól oldottunk meg.

Csípte a hagyma a borsodi szemeket: Makó FC-DVTK 2-0

Remek sikert aratott hazai pályán a Makó FC a Diósgyőr ellen a labdarúgó NB II Keleti csoportjában.… Tovább olvasom