2017. 10. 18. szerda - Lukács 10°C | 24°C Még több cikk.

Floratom-vereség

Szegedi szempontból már rosszul kezdődött a csapatbajnoki mérkőzés, hiszen a Dudás, Lukács páros két játszmában is végig vezetett, de mindkétszer a hazaiak örülhettek, 1–0. A folytatás pedig olyan lett, mint egy rémálom.
Kemecse SE–Floratom Szeged 7–0
Férfi asztalitenisz Extraliga, Kemecse.

Szegedi szempontból már rosszul kezdődött a csapatbajnoki mérkőzés, hiszen a Dudás, Lukács páros két játszmában is végig vezetett, de mindkétszer a hazaiak örülhettek, 1–0. A folytatás pedig olyan lett, mint egy rémálom: Lukács nem bírt a hazaiak első számú játékosával, míg az elmúlt mérkőzéseken bombaformában játszó Dudás a döntő játszmában minimális különbséggel kikapott. Ugyanígy járt Kriston is. A két roppant szorosan elveszített mérkőzés már előrevetítette, hogy nem sok babér terem majd a szegedieknek az 5. hely sorsáról döntő összecsapáson. A hátralévő három mérkőzésen egyedül Kristonnak voltak győzelmi esélyei, de semmi sem jött össze a Floratomnak.

A jobb formában játszó hazaiak megérdemelten győzték le az enerváltan játszó Szegedet, de a krónikához hozzátartozik, hogy a Kemecse játéktere méltatlan az Extraliga színvonalához. A szegedi csapat ezzel a vereségével a 7. helyen zárta az őszi szezont, a tavaszi folytatás előtt még az olasz Verzuolóhoz látogatnak az Inter-kupa második fordulójának keretében.

Tóth Tibor edző: – Az egész őszi szezon során rapszodikusan játszott a csapat. A nagyon jó meccseink mellett sajnos a két közvetlen riválisunk elleni összecsapás sikerült a legrosszabbul.

Tét a csoportelsőség

Holnap este hat órakor utolsó csoportmeccsét játssza a FIBA Európa-kupában a Szeviép-Szeged. A… Tovább olvasom