Floratom Szeged : siker és vereség

Kettős fordulót játszott a Floratom Szeged AC Extraligában szereplő férfi asztalitenisz-csapata.
Floratom Szeged AC–Kemecse 6:3
A szegedi győztesek: Dudás 3, Kriston 2, dr. Lukács 1.

Szombaton a Kemecsét fogadta Tóth Tibor edző együttese, s sikerült visszavágnia az elmúlt bajnokságban elszenvedett vereségért. Pedig a Dudás, dr. Lukács páros vereséggel kezdett, de aztán a két szegedi játékos győzelemmel kezdte az egyéni küzdelmet. Kriston a vendégek első számú játékosával szemben ötjátszmás meccsen alulmaradt. Ekkor 2:2 volt az állás, azonban ettől kezdve a hazaiak egyre biztosabbá tették a sikerüket. Dudás–Szűcs 3:1, Kriston–Tóth 3:0, Bari–dr. Lukács 3:0.

Kriston jó játékkal legyőzte Szűcsöt, s ezzel 5:3 lett az állás. A két együttes első számú játékosainak találkozója óriási csatát hozott. Dudás 1:1-nél 5:10-es állásról nyert, majd a döntő szettben 5:9-ről tette ugyanezt, s ezzel győzött a Floratom.

BVSC–Floratom Szeged AC 7:0
A komplett válogatottat felvonultató fővárosi vasutascsapat ellen nem volt esély még szettgyőzelemre sem.