2017. 02. 25. szombat - Géza 1°C | 8°C Még több cikk.

Floratom Szeged AC Probart: tovább a 4 közé

Simán, 4–0-val került a legjobb nyolc közé a nemzetközi Inter-kupában a Floratom Szeged AC Probart férfi asztalitenisz-csapata a holland Entac ellen. A szegediek játékosa, Vitsek Iván is győzelemmel járult hozzá a sikerhez.
– Esélyesnek számítottunk a hollandok ellen, ezt a meccs is bizonyította. Gerold Gabi egy 3:1-es győzelemmel kezdett, majd Lukács Levi és én is 3:0-ra nyertünk. Ebben a sorozatban a negyedik sikerig játszunk, így amikor a Lukács, Kószó Pisti páros is 3:1-re diadalmaskodott, továbbjutottunk.

Nincs könnyű évünk: az extraligában Kószó Attila porckorongsérve és Gerold tüdőgyulladása miatt alig tudtunk a legjobb összeállításunkban szerepelni. Ha ezek nem jönnek közbe, a második helyen is befejezhettük volna az alapszakaszt, most viszont a negyedik pozícióért küzdünk, amellyel bejutnánk a rájátszásba. A négy közé kerülésre az Inter-kupában is van esélyünk, mert ha kedvező lesz a sorsolás, kaphatunk verhető ellenfelet. A nyolcaddöntőkből még márciusban is rendeznek néhányat, csak utána dől el, ki ellen folytatjuk
– mondta Vitsek Iván.

A szegediek szombaton 11 órától hazai környezetben játszanak sorsdöntő bajnokit a Pénzügyőr ellen.

MOL-Pick Szeged: Pastor rendet rak a csapatnál

Váratlan vereséggel (30–27) zárta az NB I-es alapszakaszt a MOL-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata. A Schaffhausen elleni BL-fiaskó után a Csurgói KK győzte le az EHF-kupa-győztes együttest. Tovább olvasom