2017. 04. 25. kedd - Márk 6°C | 20°C Még több cikk.

Fölényes Pick-győzelem Debrecenben

A Pick Szeged férfi kézilabdacsapata magabiztosan nyert, 35-24-re a Debrecen otthonában.

DKSE-Hotel-Lycium-Pick Szeged 24-35 (9-15)
Budapest Bank férfi kézilabdliga, 5. forduló. Debrecen, Hódos Imre sportcsarnok, 300 néző. Vezeti: Kékes Csaba, Kékes Pál.
DKSK: Djordjevics - Gúnya, Lókodi, Vadkerti 3, Karancsenko 1, Kelecevic 3, Pálos 5 (1). Csere: Kenyeres (kapu), Hornyák,  Himer 8 (2), Vasile 3 (2),  Edző: Bíró Imre.
Pick Szeged: Marjanac - Ghionea 8, Krivokapics 1, Herbert 1, Oszmajics 2, Katzirz 4, Zvizej 9 (3). Csere: Liszkai (kapus), Lele 1 (1), Zubai 2, Kos 3, Nenadics 4, Vancsics, Simon. Edző: Vladan Matics.
Héméteresből: 8/5, ill. 5/4.
Kiállítások: 8, ill. 12 perc.

60. perc: Lele 2 perc. Hetes, Vasile. 24-34. Herbert indulócsel, majd gól, 24-35. VÉGE!

59. perc: Kos hetest harcol ki. Lele, 23-34.

58. perc: Liszkai elkapta! A labdát is! Kelecevic, szép gól ez is, 23-33.

57. perc: Vancsics ziccert ront. Lele gyengén.

56. perc: Kos emelkedik, 22-33. Oszmajics 2 perc.

55. perc: Kos az alsóba, 22-32. Hazai hetes, Himer, Liszkai véd. Bravó!

54. perc: Kelecevic, 22-31.

53. perc: Liszkai vetődik, véd. Oszma mellé.

52. perc: Liszaki indít, Ghionea, 21-31. Újabb Liszaki védés.

51. perc: Még, hogy nincs figuránk? Ghionea, 21-29. Liszkai véd. Nenadics, 21-30.

50. perc: Zvizej 2 perc. Pálos, 21-28.

49. perc: Himer, Liszkai mellé nyúlt, 20-27. Zubai assziszt, Zvizej, 20-28.

48. perc: "Csalók!" - ordítják 26-19-nél a hazai szurkolók... Nenadics, 19-27.

47. perc: Vali beindult, 19-25. Zubai ziccer, 19-26.

46. perc: Himer ellenállhatatlan, 19-24. Vadkerti 2 perc.

45. perc: Vasile, 18-23. Ghionea, 18-24.

44. perc: Hazai hetes, Vasile mellé. Ghionea bravúros zunder, 17-23.

43. perc: Újabb szegedi blokk.

42. perc: Szegedi blokk. Ghionea a szélről, 17-22.

41. perc: Nincs gól.

40. perc: Szegedi-sánc. Himer, 17-21. Nenadics kapufa.

39. perc: Hazai hetes. Jön Liszkai. Himer, 16-20. Nenadics átadás, Zubai, hetes. Zvizej, 16-21.

38. perc: Himer a kezek között, 15-19. Oszmajics labdája a pipában, 15-20.

37. perc: Labdaszerzés, Zvizej, 14-19. A kapu - komolyan - elferdült. Kenyeres megcsinálta!

36. perc: Pick-hetes - Zubai harcolta ki -, Vasile 2 perc. Zvizej, 14-18.

35. perc: Zvizej nyugtat, 13-17. Himer, 14-17.

34. perc: Katzirz két rontás, Karacsenko, 13-16.

33. perc: Himer, 11-16. Eladott labda, Vadkerti, 12-16.

32. perc: Katzirz-löket, 10-16.

31. perc: A Pick kezd. Zubai ellépi. Hazai hetes. Vasile, 10-15.

FÉLIDŐ

30. perc: Pálos fölé. Nenadics-gól, 9-15.

29. perc: Vadkerti ziccer, majd beállóból, 9-14. Kékesék elveszik a labdát.

28. perc: Vasile zunderét védi Majanac.

27. perc: Kenyeres véd - új "hús" a kapuban -, Kelecevic most betalál, 7-14. Kos 2 perc, előtte Nenadics ront.

26. perc: szabálytalan szegedi zárás. Hazai időkérés. Kelecevic mellé.

25. perc: Katzirz, 6-14. Marjanac térddel véd!

24. perc: Szegedi lerohanás, Ghionea kapufa, Kelecevic gól, Marjanac házzáért, 6-13.

23. perc: Himer hetesből, 5-12. Zvizej szintén, 5-13.

22. perc: Nenadics gól, 4-12.

21. perc: Maki! Maki! - zúgja a 10 fős szegedi tábor. Gúnya ziccerét védte. Kelecevic 2 perc.

20. perc: Lele lő, Djorjdjevics véd. Kelecevic mellé. Már félnek Makitól!

19. perc: Kos-bomba, már emelték a kezüket a játékvezetők, 4-11. Pálos hetes - Oszmajics 2 perc - Marjanac véd.

18. perc: Ghionea javít, 4-10. Oszmajics sánc. Marjanac újabb ziccer. Micsoda bravúrok!

17. perc: Katzirz iszonyatos nagy kapufát lő. Hazai hetes. Krivokapics 2 perc. Pálos, 4-9.

16. perc: Gúnya kapufa, nem a mienk a kipattanó. Gúnya újabb kapufa. Szerencsénk is van.

15. perc: Marjanac véd, indít, Ghionea ziccert ront.

14. perc: Oszmajics sánc, majd gól, 3-8. Zvizej, a kispadról ugrik be, labdát csent, ziccer, 3-9.

13. perc: Egy remek figura után: Krivokapics-bomba, 3-7. Újabb Marjanac bravúr. Hiába eladjuk a labdát.

12. perc: Marjanac bravúr, ziccert véedett. Kelecevic 2 perc.

11. perc: Katzirz talpról a kezek között, 3-6.

10. perc: Eladjuk labdát, majd visszaszerezzük, Krivokapics révén.

9. perc: Csak Pálos, 3-5.

8. perc: Katzirz pattint, 2-5.

7. perc: Zvizej ziccer, Marjanac tolta előtte a labdát a kapufára, 1-4. Pálos a szélről zunder, 2-4.

6. perc: Lele hatalmas átadás, Zubai ziccer, 1-3

5. perc: Marjanac véd.

4. perc: Marjanac véd. Eladjuk a labdát.

3. perc: Pálos szépít, 1-2. Pick-hetes, Krivokapics elhibázza.

2. perc: Belemenés a hazaiaknál. Ghionea-pipa, 0-2.

1 perc: A hazaiak kezdtek. Zvizej gól, 0-1.

A Pick Szeged 16 órakor érkezett meg Debrecenbe, majd tíz perces - 3 és fél órás volt az út, egy pihenővel - séta következett a csapat számára. Andjelkovics és Vadkerti kivételével mindenki egészséges, Lele is a társakkal melegít. Az ifik 30-27-re nyertek, a serdülők 27-27-es döntetlent játszottak, úgy, hogy időntúli hetessel egyenlítettek.

A hazai DKSK eddig három meccsből három vereséget könyvelhetett el, igaz, eddig a PLER-rel, a Dunaferrel és a Veszprémmel mérkőzött, így jelenleg sereghajtó a bajnokságban. A hazaiaknál a szegedi Vadkerti Attila unokatestvére, Gabriel is szerepel, igaz, a rokonok nem játszanak egymás ellen, hiszen a szegedi játékos sérülése után csak két hete csatlakozott a kerethez.

Andjelkovics a rehabilitációt végzi, míg Lele deréksérüléssel bajlódik. A kézilabdabarátok a megszokott módon, a delmagyar.hu online beszámolóján követhetik figyelemmel a bajnokit.

BL-bérletek

A Pick Szeged férfi kézilabdacsapata megkezdte az idei négy Bajnokok Ligája-mérkőzésre kibocsátott bérletek árusítását. A drukkerek hétköznap reggel nyolc órától délután négy óráig a Tisza Volán-sportirodán (Bakay Nándor utca) tudják megvásárolni a belépőt. A klub szeptember 25-éig árusítja a bérleteket.

• 20. Pip 2009. szeptember 17. 17:15
    „Nem értem minek írogatnak ide olyanok, akik nem is nézik a meccseket, fingjuk sincs az egészről, csak jönnek fikázni. Most komolyan, nincs jobb dolgotok?”
  • 19. turulvedo 2009. szeptember 17. 15:38
    „turolany,nézd meg ghioneaval dobatott 8 golt! ne szolj bele ha nem értesz hozza.”
  • 18. Turofánk 2009. szeptember 17. 14:21
    „turoveda!akkor ha jól számolom 45perc alatt dobott 1gólt a Krivo!Ennyit még te is tudsz!”
  • 17. Tisza 2009. szeptember 17. 12:06
    „300 néző?
    Ja igaz, tudjuk hol voltak tegnap a debreceni szurkolók!”
  • 16. turulvedo 2009. szeptember 17. 11:32
    „kovalszkáj,,látszik te se látttad a meccset,de okoskodsz. az elsö félidöben 15 percet játszott Krivo,a masodikban végig játszott,de védekezett is!és nem rosszul! emellett adott kb 1o golpasszt! tehat csitt!”
  • 15. turulvedo 2009. szeptember 17. 11:31
    „turofank,látszik te se látttad a meccset,de okoskodsz. az elsö félidöben 15 percet játszott Krivo,a masodikban végig játszott,de védekezett is!és nem rosszul! emellett adott kb 1o golpasszt! tehat csitt!”
  • 14. turulvedo 2009. szeptember 17. 09:16
    „1o pontunk van,nem kéne javitani estleg a tabellat?”
  • 13. Pip 2009. szeptember 17. 01:40
    „Kéne egy Mezei , aki zár is, és mindjárt jobban menne Krivonak, és az összes lövőnek is. :)”
  • 12. kowalsky 2009. szeptember 17. 00:44
    „Kár volt címlapon hozni a múltkori Krivo 11-est. Most két meccsen 1-1.... de félek utóbbi lesz a trend, remélem azért felszed még pár kilót, mert így eltolják lépten-nyomon.”
  • 11. xene@freemail.hu 2009. szeptember 16. 23:33
    „Megjött az erősítés mindenre elszánt fiatal magyar játékosok személyében...”
  • 10. zehn 2009. szeptember 16. 21:55
    „Idegenben tízzel nyerni mindig dicséretes! Még akkor is, ha az utolsó ellen játszottunk.Remélem ezzel megindultunk felfelé!”
  • 9. ovis 2009. szeptember 16. 21:45
    „Krivót biztos pihentetik”
  • 8. gacsi 2009. szeptember 16. 21:16
    „Hol az új beálló, átlövők, erősítés, stb? 25000 euro-t kellett perkálni előre? járjatok gyalog, mint Kubában, bár ott van élsport is, nemcsak hoki a tus alatt!”
  • 7. Turofánk 2009. szeptember 16. 20:11
    „Szuper Krivo,2forduló,2 fika csapat,összesen 2gól,ez az ,mindent bele!”
  • 6. Pip 2009. szeptember 16. 18:50
    „Védési %-okat kiírnánk az jó lenne. Nem olyan nehéz ezt a statisztikát vezetni, igazán megcsinálhatnák.”
  • 2. TUTI 2009. szeptember 16. 18:12
    „KApus védési %-ért sirok mar féléve! Ma lesz?”
  • 1. ashmore 2009. szeptember 16. 17:59
    „Nehogy jöjjön az első füles..”

Skaliczki bruttó 200 ezret keres, a Kecskemét 28-25-re nyert

A férfi kézilabda NB I 4. fordulójában a Kecskemét hazai környezetben három góllal nyert a Balatonfüred ellen. Tovább olvasom