2017. 07. 27. csütörtök - Olga, Liliána 16°C | 26°C Még több cikk.

Folytatásra készülnek

Bajai győzelme után három hét szünet következett, csak október 16-án játszik ismét bajnoki mérkőzést a Bodrogi Bau. A vásárhelyiek jól használták ki a kényszerű szünetet: Aradon tartalékos felállásban is helytálltak, majd a Magyar Kupában „kivégezték" NB II-s ellenfelüket.
Sportcsarnok DSE–Bodrogi Bau-Vásárhelyi Kosársuli 43–146 (20–34, 10–39, 4–37, 9–36)
Magyar Kupa, férfi kosárlabda-mérkőzés. Mezőberény, 50 néző. Vezette: Kisházi, Torzsa.
Kosársuli: DRAHOS 24/12, NYILAS 26/18, BÖSZÖRMÉNYI 16/6, KOVÁTS 21, VAS 18. Csere: UTASI 13/3, CSORBA 20, Bodrogi 7, Dani Z. 1. Edzők: Czuprák László, dr. Elek András.

Finoman fogalmazva sem volt egy súlycsoportban a két csapat, amit jól tükröz a több mint 100 pontos különbség. A Kosársuli játékosai remekül védekeztek és szebbnél szebb támadásokból szerezték sorra pontjaikat. Mindenki önzetlenül kosarazott, hiszen 48 gólpassz került a statisztikába.

A hetvenszázalékos csapat dobóteljesítmény, azon belül a 24/13-as triplamutató mindenesetre jó dobóformáról árulkodik. Az edzői feladat mindössze annyi volt, hogy a cserékkel mindenkinek nagyjából egyenlő játéklehetőséget biztosítson a Czuprák, Elek duó. Ezen a mérkőzésen szerepelt először a felnőtt csapatban a mindössze 15 éves Dani Zoltán.

Edzőmeccs: West Petrom Arad–Bodrogi Bau-Vásárhelyi Kosársuli 76–71 (22–11, 20–18, 13–24, 21–18). Kosársuli: DRAHOS 26/18, Utasi 8, KOVÁTS 13, Bartucz 2, Tigyi 6. Csere: BÖSZÖRMÉNYI 13/3, Elek 3. Edzők: Czuprák László, dr. Elek András.

Csúcsra ért a Ferroép!

Fantasztikus játékkal, 8:0-ra nyerte a Világkupa döntőjét a Ferroép-Szeged férfi tekecsapata a… Tovább olvasom