2016. 12. 03. szombat - Ferenc, Olívia -2°C | 4°C

Folytatódott a Bodrogi Bau kálváriája

A balszerencsés felkészülési időszakot követően a körmendi bajnoki nyitányon folytatódott a Bodrogi Bau kálváriája.
A vásárhelyiek csupán hét hadra fogható felnőtt játékossal utaztak el az előző idény ezüstérmeséhez, ám közülük a rosszullétre panaszkodó Gémes pályára sem akart lépni. A Kosársuli centere végül nyolc percet mégis vállalt. Mindezek tetejébe a román bedobó, Crangasu öt perc játék után bokasérülést szenvedett, így Drahosék öten maradtak.

A Bodrogi Bau, mint korábban oly sokszor, ezúttal is már az első negyedben elvesztette a mérkőzést. A 7. percben még csak 17–11-re vezetett a Körmend, Gémes kiállása után viszont teljesen összeroppant Czuprák László együttese. Az első negyed végén tizenhat, a nagyszünetben pedig húsz ponttal álltak jobban Fodorék.

A második félidőben szinte végig négy légióssal küzdött a Körmend, és bár a Böszörményi, Drahos kettős mindent megpróbált mezőnyből, a különbség a lefújásig negyven pontra duzzadt.

Czuprák László: – Jelenleg ez a reális különbség a két csapat között.

További eredmények: Zalakerámia-ZTE–Marso-Vagép NYKK 114–87, Albacomp–Kaposvár 66–63, Szolnoki Olaj–MAFC 73-69, PVSK-Expo Center Pécs–Soproni sÖrdögök 86-70 Falco KC-Szombathely–Dombóvár KC 102–74 Atomerőmű SE–Univer KSE 76–77.

Körmend-Bodrogi Bau: 117-77

NB I A csoportos férfi kosárlabda-mérkőzés. Körmend, 2000 néző Vezette: Bognár, dr. Szakáll, Németh.
Körmend: Fodor M. 12, Ferencz 10, TRUMMER 22/18, DILL 24/3, MIHAJLOVIC 11 Csere: Fodor G., Zuzak 11/3, Dunovic 11/3, Tóth G. 5, Kocsis 9/3, Molnár 2, Samu. Edző: Zsebe Ferenc.
Bodrogi Bau: Drahos 17/9, BÖSZÖRMÉNYI 14, Kováts R. 10, FREEMAN 25/3, Gémes. Csere: Kukla 8, Crangasu 2, Szögi 1. Edző: Czuprák László.

Fallabda: Malmőben járt a Tisza SC és a Platán SC

Svédországban álltak rajthoz a Tisza SC és a Platán SC fallabdásai. Pápai Miklós tanítványai közül… Tovább olvasom