Az Algyő nyert, a HFC kikapott a labdarúgó NB III Alföld csoportjában.
Algyő: Dénes – Vass, Sümeghy, Kothencz, Krucsó – Retek (Horváth R.), Varga N., Sipos, Daróczi – Katona (Végh), Tóth Á. Edző: Lóczi István.
Cegléd: Kiri – Cseh (Lendvai), Hegedűs, Abdel – Farkas, Buczkó, Kecskeméti, Kosaras, László – Magyari (Tóth R.), Jankovics (Juhász). Edző: Ványi Zsolt.
Gólszerzők: Hegedűs (öngól), Tóth Á., ill. Magyari.
Kiállítva: Kosaras.

Az utóbbi négy meccsükön kiváló eredménysort (tíz pont) produkáló vendégek az első húsz percben jószerével át sem lépték a felezővonalat. A vehemensen támadó Algyő Krucsó, Daróczi és Retek révén sorra dolgozta ki a helyzeteket, de az utolsó pillanatban pontatlanok voltak a hazaiak. A második félidő elején vezetéshez jutott a Cegléd: az 52. percben a játékmester Kecskeméti ugratta ki Magyarit, aki a hazai védők kíséretében 14 méterről kilőtte a jobb alsót, 0–1. Az Algyő öt perc alatt megfordította a találkozót: az 56. percben Daróczi beadásába Hegedűs szerencsétlenül nyúlt bele, öngól, 1–1. Az 58. percben álomszép gól következett, amikor Kothencz bátor előretörésének eredménye egy remek kiugratás volt, amiből Krucsó két csel után pontosan adott be, és Tóth Ákos ha méterről a léc alá bólintott, 2–1.

Lóczi István: – A vártnál küzdelmesebb mérkőzésen biztosan szereztük meg a hőn áhított három pontot.
Jók: Kothencz, Krucsó, Varga N., Daróczi, Tóth Á., ill. Hegedűs, Kecskeméti, Magyari.

Gyula–HFC 1–0 (0–0)

Gyula, 200 néző. Vezette: Holczimmer.
Gyula: Steigerwald – Brasoveanu, Tereny, Marczis, Kádár – Kis-Szabó, Tamási, Oláh, Ótott – Török (Szabó S.), Tóth R. Edző: Szabó Attila.
HFC: Bíró – Mészáros, Dálnaki, Pécsek, Mucsi – Szűcs, Keller, Borbás Zs. (Barga M,.), Antal – Bernáth, Gyenes (Borbás P.). Edző: Kolozsvári János.
Gólszerző: Szabó S.

Az első félidőben a Gyula enyhe mezőnyfölényben játszott, de igazi gólhelyzetet a HFC hagyott ki Bernáth révén. A találkozó a 92. percben dől el a hazaiak javára: Kis-Szabó ment el a védők mellett, a 17 éves Szabó S. elé passzolt, aki a balösszekötő helyéről a bal sarokba lőtt, 1–0.

Kolozsvári János: – Két hasonló erősségű csapat küzdelméből a szerencssebb hazaiak kerültek ki győztesen.
Jók: Tereny, Kis-Szabó, Oláh, ill. Mucsi, Dálnaki.

További eredmények: Sarkadkeresztúr–Mezőtúr 1–1, Kiskunhalas–Örkény 1–1, Szarvas– Szolnoki Spartacus 5–3, Túrkeve–Tápiógyörgye 2–1, Monor– Dabas 3–2. Szabadnapos: Békéscsaba.