Nem, nem és nem. Továbbra sem tud pontot szerezni a férfi futsal NB I-ben az UTC Futsal Team együttese.
Aramis–UTC Futsal Team 5–3 (4–1)

Férfi futsal NB I, 7. forduló. Budaörs, városi sportcsarnok, 200 néző. Vezette: Horváth Zoltán, Takács Zoltán.
Aramis: Sikur – Frank, Horváth N., Hosszú, Csopaki. Csere: Takács, Korozmán, Horváth Sz., Sámson, Pál, Sebestyén, Soós. Játékos-edző: Frank Tamás.
UTC: Halász – Balogh, Mészáros Z., Ferenczi, Berndt. Csere: Juhász, Brinszky, Puskás, Bánóczki. Játékos-edző: Brinszky Adrián.
Gólszerzők: Hosszú (2., 3.), Takács (20.), Horváth N. (20.), Korozmán (38.) ill. Mészáros Z. (7.), Balogh (22., 29.).

Pedig Juhászék most álltak ehhez a legközelebb eddigi hét meccsük során, ráadásul nem is egy kutyaütő csapat, hanem a harmadik helyen álló Aramis otthonában. A találkozó utolsó tíz percében az egyenlítésért támadhatott a játékos-edzőként Brinszky Adriánt is bevető együttes, ám az egyenlítő találat csak nem akart megszületni. Jöttek azonban a hazaiak, akik a 38. percben Korozmán Krisztián révén végleg eldöntötték a bajnokit.

Persze könnyebb lett volna, ha nem kell ekkora hátrányból felállni, ám a szegedi együttes az első félidőben párosával kapta a gólokat. Előbb a kezdésnél aludtak bele a meccsbe, amelyet Hosszú a 2. és a 3. percben is kihasznált, majd a játékrész végén sikerült a 2–1-es állást az utolsó húsz másodpercben 4–1-re lerontani. Ami azért pozitívum: a nagypályán is eredményes Balogh Ádám futsalban is tartja góllövő formáját.

Brinszky Adrián: – A szokásos forgatókönyv érvényesült: mindent elkövettünk azért, hogy elveszítsük a mérkőzést...

További eredmények: Berettyóújfalu–Veszprém 3–5, Vasas–Győr 2–9, Csömör–Békéscsaba 3–0.