2018. 05. 26. szombat - Fülöp, Evelin 16°C | 26°C Még több cikk.

Futsal: már megint a hajrá...

A férfi futsal NB I-ben a Legrand-MetalCom-Szentes a hajrában kapott gólokkal 3–2-re vesztett Csömörön.
A 18. perc gyors gólváltása – a hazaiaktól Somorai, a vendégektől Brinszky talált be ebben a percben – után a Szentes Varga Róbert révén a 28. percben vezetéshez jutott. Egészen a hajráig őrizte az előnyét a Csongrád megyei alakulat, azonban az utolsó előtti percben negyven másodperc alatt a Csömör kétszer is gólt szerzett, így fordított, ezzel megint fontos pontokat vesztett a Legrand-MetalCom.

Némethy László: – Három mérkőzésre való helyzetet hagytunk ki. Hiába dolgozzuk ki azokat, ha rendre hibázunk. A játékosoknak meg kellene ijednie egy kicsit, mert lassan a kiesés réme fenyeget bennünket. Azért abban bízom, hogy a következő fordulókban átérzik a fiúk a meccsek fontosságát.

Fotó: DM/DV
Fotó: DM/DV

További eredmények: Berettyóújfalu–Miskolc 10–3, Gyöngyös–Dunaharaszti 4–3, Üllő FC Cső-Montage–Aramis 1–6, FTC–Gödöllő 8–4; szabadnapos: Győr.

Csömör–Legrand-MetalCom- Szentes 3–2 (1–1)
Csömör, 100 néző. Vezette: Nyekita, Mocsári.
Szentes: Bíró – Kerepeczky, Keller, Brinszky, Varga R. Csere: Béry (kapus), Szabó Á., Szarka, Szabó L., Zakar, Kovács N., Kazán. Edző: Némethy László.
A szentesi gólszerzők: Brinszky (18.), Varga R. (28.).

Győzelemre készül a Hungerit-Szentes

A Hungerit MetalCom-Szentesi VK OB I-es női vízilabdacsapata ma 16.30-kor a 12 ponttal a 4. helyen… Tovább olvasom