2017. 11. 24. péntek - Emma 4°C | 11°C Még több cikk.

Füzesi Vk-bronza

A Szegedi Judo SE versenyzői két külföldi viadalon jártak. Hollandiában, Rotterdamban 32 ország fiatalja vett részt a serdülő korosztály Világkupáján.
A Szegedi Judo SE versenyzői két külföldi viadalon jártak. Hollandiában, Rotterdamban 32 ország fiatalja vett részt a serdülő korosztály Világkupáján. A szegedi színeket Füzesi Alexandra (Rókusi I. számú Általános Iskola) képviselte, aki az 54 kg-os súlycsoportban nyolc(!) siker után az elődöntőben a későbbi győztes orosz versenyzőtől kikapott, így végül a harmadik helyen végzett.

Svájcban nemzetközi viadalt bonyolítottak le, amelyen két szegedi dzsúdós érem született a diák A korcsoportban: Komlódi Soma (Madách-iskola) a 33 kg-ban, Kormányos Erik (Kodály téri iskola) a 36 kg-ban lett bronzérmes, míg Kiss Marco (Rókusi) az 50 kg-ban az ötödik helyen végzett. A cselgáncsozókat Bürgés Mihály készítette fel, s Szabó László, Sándor Csaba, valamint Jánoska Gábor támogatta.

Négy szegedi a felnőtt búvárúszó Európa-bajnokságon

Parádésan szerepeltek a szegedi búvárúszók az egri országos bajnokságon. Kanyó Dénes négy, míg Joszt… Tovább olvasom