2016. 12. 03. szombat - Ferenc, Olívia -2°C | 4°C

Gála és kapusgól: UTC-Nagykáta 7-1 - galéria

Gyönyörű gólokat szerezve győzte le az UTC NB I-es futsalcsapata a Nagykátát. Tombácz Róbert kapus is betalált.
UTC-Nagykáta 7-1 (2-1)
Férfi futsal NB I, 15. forduló (előrehozott mérkőzés). Szeged, újszegedi sportcsarnok, 400 néző. Vezette: Farkas, Janitz.
UTC: Tombácz - Trucz, Dürgő, Puskás, Hernády. Csere: Béry (kapus), Koncz Zs., Juhász, Pataki, Simon, Bullás, Pöszmet. Megbízott edző: Brinszky Adrián.
Nagykáta: Hauer - Vörös I., Nagy A., Vörös P., Kovács N. Csere: Borsi (kapus), Kovalcsik, Visnyei, Molnár T., Főfai, Lovasi, Horváth P. Játékos-edző: Vörös István.
Gólszerző: Puskás (9.), Trucz (14.), Koncz Zs. (24., 31., 37.), Bullás (31.), Tombácz (32.), ill. Nagy A. (12.).

Brinszky Adrián: - Jól ismerte egymást a két csapat, nekünk nem is fekszik a Nagykáta játéka, éppen ezért hiába utolsó, nehéz volt feltörnünk a védelmét. A végére azért sikerült nagy fölényt kiharcolnunk.

40. perc: az utolsó percben nincs sok esemény, az UTC újabb hazai bajnokiját nyerte meg - nagyon simán, közönségszórakoztató játékkal.

39. perc: Játszik a csapat - skandája a szegedi közönség. És tudjuk, ők a legjobb szakértők.

Gála és kapusgól az UTC-Nagykáta meccsen. Galéria: Frank Yvette

37. perc: és ott is van! Koncz fülel le egy átadást a saját hatosán belül, felpörög a laszti, Koncz pedig belsővel az egész pályán át, egy pattanással ível a kapuba 7-1.

36. perc: Juhász is Koncz is kicsivel lő mellé, benne van a meccsben még egy szegedi gól.

35. perc: Tombácz most a fő feladatát végzi jól, bravúrral véd.

33. perc: Dürgő cselezte át magát két védőn, ám a vészkapus hárítani tudott.

32. perc: mi van itt! Tombácz Róbert másosik kapusgólja! Lehozta a kapusát a Nagykáta, Tombácz lehúzott egy labdát, majd egy pattanásból a hálóba lőtte 6-1.

31. perc: Bullás első lövése még nem jó, a második azonban Juhász passza után védhetetlen 4-1. Beindult a gépezet: Koncz Zsolt elé kerül oda a labda, és szó nélkül kilövi a bal alsót 5-1.

29. perc: Nagy Attila lőhetett az üres kapura, de gyenge volt a kísérlet, Tombácz visszaért. Most a Nagykáta van fölényben.

28. perc: szerencsénk volt: egy pontrúgás után alig megy fölé Kovács lövése.

27. perc: Lovasi lövésére leér Tombácz, aki ma is nagy formában véd.

25. perc: Juhász kisodródott helyzetből a kapufára bombáz.

Fölényben az UTC:
Fölényben az UTC.
Fotó: Frank Yvette

24. perc: újabb szegedi helyzet, Hernády lövését egy védő és a kapus blokkolja. Ezt már nem: egy visszatett labdát Koncz Zsolt lő el, amely ezúttal a kapuban köt ki 3-1.

23. perc: Turcz, Dürgő, Trucz összjáték végén utóbbi lő egy méterről az üres kapu fölé. Nagy kár érte.

21. perc: elkezdődött a második félidő.

Kiegyenlített meccset játszik a két csapat, reméljül, a második félidőre az UTC kerül fölénybe.

20. perc: Puskás spiccel, fű alatt lőtt, nagyot védett a kátai kapus. Időkérés. Véget ér az első félidő.

19. perc: Nagy Attila ziccerből, egy méterről lő mellé. Köszönjük.

18. perc: Kovács lövésénél kel nagyot védenie Tombácznak.

17. perc: előrejön a kátai kapus, majd lusta visszahozni, Koncz lövésébe azonban belevetődik egy vendégjátékos.

15. perc: újabb szegedi helyzet, ezúttal gól nélkül, Hauer védett.

Dürgő az első sorban kapott helyet.

14. perc: csiki-csuki végén Puskás passzát Trucz gurította a hálóba 2-1.

12. perc: villámgyors szegedi kontra végén Koncz Zsolt az oldalhálóba lő. Szép góllal egyenlít a Nagykáta: Kovács pörgetett fel egy labdát Tombácz mellett a hatoson belül, az érkező Nagy Attila pedig a levegőből a hálóba lőtt 1-1.

11. perc: Pataki cselezgetett, a kapus védett, a kipattanót Koncz Zsolt kicsivel mellévágta. Reklamálásért Vörös Péter kapott sárgát.

9. perc: Dürgő passza után Puskás gyöngyörűen billentette ki a kapust az egyensúlyából, és szerezte meg a vezetést az UTC-nek 1-0.

8. perc: Hernády cselezgetett, lövését blokkolták a védők. Eddig kiegyenlített küzdelmet hoz az összecsapás.

6. perc: Molnár Tamás pörgetett kapásból fölé.

5. perc: Bullás passzába rosszul ér bele egy kátai védő, "önkapufa" a végeredmény.

3. perc: Dürgő lövi keresztbe, Trucz becsúszik, de nem éri el rendesen.

2. perc: Hauer kapus jön előre, lövésébe belepiszkálnak, Tombácz véd.

1. perc: az UTC kezdte a meccset.

19.02: kicsit csúszik a kezdés, most zajlik a bemutatás.

19.00: Brinszky Adrián eltiltása miatt csak egy kordon mögül irányíthatja csapatát.

18.58: két hiányzója van az UTC-nek: Hegyesi Zsolt és Tóth Attila sérülés miatt nem vállalhatta a játékot.

18.27: köszöntünk mindenkit. Az UTC hamarosan kezd, Brinszky Adrián csapata győzelemre esélyesként léhet pályára a Nagykáta ellen.

A hetedik helyen álló hazaiak a találkozó esélyesei, hiszen ellenfelük a tizenkettedik, utolsó helyen áll, ám Nagykátán nem sikerült a győzelem, akkor a házigazdák győztek.

• 1. gszlaszlo 2012. január 23. 20:04
    „kész szerencse, hogy ma van ez a meccs... bajban lennének a franciák...
    nem is értem honestát, hogy engedte el egy világversenyről az első számú kapusát...”

Elmaradt a bravúr, vereség az oroszoktól

Csoportmásodikként zárt a magyar női vízilabda-válogatott a hollandiai Európa-bajnokság félidejében,… Tovább olvasom