2018. 01. 17. szerda - Antal, Antónia -1°C | 8°C Még több cikk.

Germánék döntetlenje a Soroksár ellen

Második idei mérkőzésén sem tudott nyerni a Szeged 2011-Grosics Akadémia, amely a labdarúgó NB II 17. fordulójában 1–1-es döntetlent játszott a Soroksárral Gyulán. Nyilas Elek csapata
a hatodik a tabellán.
Szeged 2011-Grosics Akadémia–Soroksár 1–1 (0–0)

Merkantil Bank labdarúgó NB II, 17. forduló. Gyula, Grosics Akadémia, 200 néző. Vezette: Farkas (Szilágyi, Galán).
Szeged 2011-Grosics Akadémia: Szántai 0 – Zelenyászki 6, Szabó Cs. 7, Róth G. 7, Mészáros M 6,5 – Polareczki 5,5, Máté P. 7,5, Oláh G. 7, Fitos 6 – Oláh L. 6, Germán 6. Vezetőedző: Nyilas Elek.
Soroksár: Holczer – Simita, Pandur, Farkas A., Gohér – Lannert, Sándor I., Hodgya – Huszák, Lovrencsics B., Pál A. Vezetőedző: Varga Attila.
Gólszerzők: Máté P. a 78., ill. Lovrencsics B. a 74. percben.
Csere: Polareczki helyett Berde és Oláh L. h. Manga a 73., ill. Sándor I. h. Lisztes a 63., Hodgyai h. Vass Zs. a 79. és Pál A. h. Kovács B. a 82. percben.

Nyilas Elek: – A kiállítás és a sérülések miatt ismét kevesen voltunk, ráadásul a múlt héten a Siófoktól elszenvedett vereség megviselte a csapatot. Ezúttal küzdöttünk, harcoltunk, ismét hátrányból álltunk fel, és ez a hozzáállás, amit most láttam, erőt adhat a további mérkőzésekre.

A Szeged 2011-Grosics Akadémia NB II-es labdarúgócsapata a legutóbbi meccsen – még nem a hétvégéről van szó – fájó vereséget szenvedett hazai pályán a Siófoktól. A váratlan és fájdalmas vereség után nehéz volt talpra állni, de a Szegednek sikerült – bár a hétvégi, szombati bajnoki mérkőzés sem a várakozásoknak megfelelően alakult. A második félidőben Lovrencsics révén a vendégek szereztek vezetést, amit alig 4 perc elteltével egyenlített ki a szegedi alakulat. Ezt követően a vendégeknek és a hazaiaknak még több gólszerzési lehetőségük volt, amit nem tudtak kihasználni, így maradt a bajnoki végeredménye: Szeged 2011-Grosics Akadémia–Sororksár SC 1–1. A két, már említett gólhelyzeten kívül kevés igazi, meccset eldöntő gólhelyzet adódott a mérkőzésen. A legnagyobb kimaradt helyzet a szegedi Oláh Gergely előtt adódott, aki a 85. percben az ötösön belülre cselezte magát, de a soroksári védők mentettek.

Súlyemelés: egyéni remeklés az Etelka soron

A viadalon három egyesület közel negyven versenyzője indult – a legnépesebb csapattal… Tovább olvasom