2017. 04. 29. szombat - Péter 8°C | 22°C Még több cikk.

Gólparádé SZAK-módra

Szeged - Az őszi 8–0-s vereség után jogosan fűtötte a visszavágás vágya a Szegedi AK NB I-es női futballcsapatát a Győri Dózsa ellen.
Az őszi 8–0-s vereség után jogosan fűtötte a visszavágás vágya a Szegedi AK NB I-es női futballcsapatát a Győri Dózsa ellen. Az ellenfél meggyengült a téli szezonban, éppen ezért csak a győzelem volt elfogadható a hazaiaktól. Bár mezőnyben nem játszott rosszul a győri csapat, a rutinosabb SZAK többet birtokolta a labdát, és helyzeteik alapján ilyen különbséggel is megérdemelten nyert.

A gólgyártást Horváth Hanna kezdte meg, majd egy előreívelt szabadrúgásra Szil Tünde érkezett kiválóan (2–0). A második félidőben is erőltette a támadásokat a Szeged: Horváth Hanna újabb szép gólt szerzett, majd Baksa Kata érkezett jól (4–0). Zimányi Kovács Anikó percei következtek: két parádés lövéssel mattolta győri a kapust, a hajrában pedig a végig jól játszó Boros Iza állította be a végeredményt.

Cserenkó Szabolcs: – Tudtuk, hogy egy teljesen kicserélődött, meggyengült csapat ellen játszunk majd, a lányok mégis úgy is álltak hozzá a mérkőzéshez, ahogy azt előzetesen megbeszéltük. A játék minden elemében felülmúltuk ellenfelünket, megérdemelt és fontos három pontot gyűjtöttünk be.

Toborzó. A Szegedi AK NB I-es női labdarúgócsapata toborzót hirdet futballt kedvelő lányok részére! Jelentkezni az alábbi telefonszámokon lehet: Vincze Attila (felnőttek) 70/935-0236, Guth Tamás (utánpótlás) 70/935-0204.

Vincze Balázs: Nem a szerdai bajnoki a legfontosabb

Az A-Híd Szeged Beton VE férfi vízilabdacsapata szerdán 18.30-kor rangadót játszik a fővárosban, a Vasas ellen a Vodafone OB I-ben. Tovább olvasom