2017. 03. 30. csütörtök - Zalán 8°C | 18°C Még több cikk.

Görcsös SZAK

A női labdarúgó NB I alsóházi rájátszásának negyedik fordulójában a Szegedi AK az Újpestet fogadta.
Szegedi AK–Újpest 0–1 (0–1)
Jet-Sol női labdarúgó NB I, alsóházi rájátszás az 5–8. helyért, 4. forduló. Szeged, vezette: dr. Kádár Németh.

Szegedi AK:
Hodzic – Harcel, Tumbas (Fehér V.), Mesterházi, Lévai – Szalai, Varga Zs. – Szil, Zimányi-Kovács, Papp D. (Nagy Dzs.) – Barta. Edző: Cserenkó Szabolcs.
Gólszerző: Durkó (15., 11-esből).

Cserenkó Szabolcs: – Nagyon görcsösek voltak a lányok, ez már a meccs elején is látszott, és ez átment egy csapnivaló, rossz játékba. Az első félidő végére tértünk csak magunkhoz, amikor az utolsó öt percben négy óriási lehetőséget is kidolgoztunk. A csapatom jól küzdött, de ez most gólokkal és eredménnyel sem párosult.

Muréna: újabb Európa-csúcsok

Ötödik alkalommal rendezték meg a rövidpályás szenior úszó országos bajnokságot, amelynek idén Győr adott otthont. Tovább olvasom