2017. 11. 25. szombat - Katalin 3°C | 12°C Még több cikk.

Gyakorolt a Makó

A Makó FC NB II-es labdarúgócsapata a Tatabányával játszott idegenben edzőmérkőzést, és 3–0-s vereséget szenvedett az élvonalbeli együttestől.
A Makó FC NB II-es labdarúgócsapata a Tatabányával játszott idegenben edzőmérkőzést, és 3–0-s vereséget szenvedett az élvonalbeli együttestől. A hazaiak alaposan bekezdtek, a 18. percben már 2–0-ra vezettek, ezt követően azonban mozgalmas mezőnyjátékot láthattak a nézők, a Maros-partiak jól védekeztek. A végeredmény az utolsó percben alakult ki. Az edzettségi állapot alapján a Makó megfelelt az elvárásoknak, a találkozó jól szolgálta a felkészülést a pontvadászatra.

A vendégeknél pályára lépett az orosz Srdjan Szaveljev, akit le is igazoltak – korábban a Kecskemét csapatát erősítette –, míg a próbajátékon lévő román Templi sorsáról a szerdai Orosháza elleni idegenbeli edzőmeccset követően dönt a klubvezetés – tudtuk meg Ménesi Gábor elnöktől.

Jegyzőkönyv

Tatabánya–Makó FC 3–0 (2–0). Tatabánya, 200 néző. Vezette: Kovács B. Tatabánya: Polekszics – Kerényi (Mile), Vámosi (Bakracs), Filó T., Rajnay – Csopaki (Gulyás), Necas (Jezdimirovics), Ngalle, Hajdú – Nagy T. (Ndjodo), Kouemaha. Makó FC: Czirbus (Kovács K.) – Szaveljev, Mórocz (Bakos Á.), Magyar – Kulacsik, Templi (Nyúl), Kis K., Bány, Podonyi (Árva) – Hadár (Csamangó), Schreiber. Gólszerzők: Filó T., Vámosi (11-esből), Kouemaha.

Farkas a dobogón

A zsombói Farkas Zsolt harmadik lett összetettben a Mórahalmon megrendezett roncsderbi országos… Tovább olvasom