Délmagyar logó

2017. 01. 22. vasárnap - Vince, Artúr -9°C | 0°C Még több cikk.

Gyenes János tippelt a megyeegy hétvégi mérkőuéseire

A Csongrád megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokságban az utolsó előtti forduló következik.
A mérkőzésekre a megyekettes Szőreg középpályása, Gyenes János tippelt.

Ásotthalom (8.)-Tápé (2.)

Szombat, 18 óra, Ásotthalom, vezeti: Csöngető Endre (Bán I., Kovács A.):
– Az Ásotthalom nem rossz csapat, képesek bármire, de ezt nem tükrözi a helyezésük. A Tápé helyezése viszont azt mondatja, hogy vendégsiker születik.

UTC (9.)-Rosmarin Zrt. Mártély (14.)

Szombat, 18 óra, Szeged, Kertész utca, vezeti: dr. Kádár Németh Zoltán (Bánáthy, Kószó):
– Hazai sikert várok, hiszen a vendégcsapat már készül a következő, alacsonyabb osztályú szezonra, így a koncentráció már nem az igazi a jobb
UTC ellen.

Mindszent (12.)-FK 1899 Szeged (3.)

Szombat, 18 óra, Mindszent, vezeti: Szeles Ádám (Kócsó, Török T.):
– A Mindszent leeresztett, a szegediek viszont jól játszanak, ezért az ő sikerüket várom.

Mórahalom (4.)-HFC (1.)

Szombat, 18 óra, Mórahalom, vezeti: Szalai Szabolcs (Csamangó, Gera):
– A HFC hetek óta bajnok, a Mórahalom viszont van olyan szinten, mint a vásárhelyiek, és egy döntetlenre képesek lesznek a rutin miatt.

Tiszasziget (10.)-Szentesi Kinizsi (15.)

Szombat, 18 óra, Tiszasziget.
– A Tiszasziget otthon behúzza a három pontot, és így a Szentes marad a tizenötödik helyen.

SZVSE (13.)-Csongrád-Turbó (7.)

Szombat, 18 óra, Szeged, Vasutas-stadion, vezeti: Bálint Attila (Modes, György):
– A Csongrád megnyeri a találkozót, mert jobb csapat, annak ellenére is, hogy a szegediek egészen jó szezont futottak.

Sándorfalva (5.)-Algyő (6.)

Vasárnap, 18 óra, Sándorfalva, vezeti: Csamangó Tamás (Cseh Gé., Kószó):
– A sándorfalviak erős alakulatot alkotnak a légiósoknak köszönhetően, az Algyő pedig jó szériában van, ezért döntetlent várok.

Kistelek (16.)-Makó (11.)

Vasárnap, 18 óra, Kistelek, vezeti: Orosz Kornél (Dobó Z., Szalai Sz.):
– A Kistelek már nem tud megújulni, a Makó viszont még előre is léphet, ezért ez a meccs kettes.

Szentmihályi rangadó
A megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság programja, 28. forduló, szombat, 13.30: Móravárosi Kinizsi (13.)–Székkutas (7.), Kiskundorozsma, vezeti: Tihanyi Gábor (Bába, Samu). 18: Apátfalva (11.)–Csengele (3.), Apátfalva, vezeti: Vereska Mátyás (Minda, Kakuk). Tömörkény (9.)–Zsombó (15.), Tömörkény, vezeti: Szöllősi Ferenc (Böszörményi, Szeri). Újszent- iván (5.)–Bordány (6.), Újszent- iván, vezeti: Nagy Gábor (Burzon, Jaksa). Deszk (14.)–Balástya-Alfapakk (12.), Deszk, vezeti: Fodor Lajos (Cseh Gá., Boldog). St. Mihály (4.)–Szőreg (1.), Szentmihály, vezeti: Dobó Zoltán (Kiss, Szűcs). Kiskundorozsma (8.)–Üllés (2.), Kiskundorozsma, vezeti: Takács János (Bán, Semetka). Vasárnap, 18: L-IT SZEAC Gyálarét (16.)–Nagymágocs (10.), Gyálarét, vezeti: Szeles Ádám (Samu, Bába).
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Biacsi-ikrek: Célkeresztben Rio

A hétvégén a svájci atlétikai Grand Prix-n megkezdi a kvalifikációs versenyek sorát a 2016-os Rio de Janeiró-i paralimpia előtt az SZVSE szegedi testvérpárja, Biacsi Ilona és Biacsi Bernadett. Tovább olvasom