2017. 02. 21. kedd - Eleonóra 0°C | 6°C Még több cikk.

Ha nincs hózápor, van szegedi gólzápor

A férfi kézilabda NB I 20. fordulójában a listavezető MOL-Pick Szeged a Gyöngyös otthonában lépett pályára.Már a félidőben 21-13-ra vezetett, majd 41-30-ra nyert, gólzáporos győzelemmel búcúszva 2014-től.

Gyöngyös-MOL-Pick Szeged 30-41 (13-21)
Férfi kézilabda NB I, 20. forduló, Gyöngyös, 600 néző. Vezette: Nagy, Medve.
Gyöngyös: Hudák - Varsandán 2, Bakos 1, Debreczeni 4, Marczinkó 1, Koller 8,  Tóth 4. Csere: Tamási, Holló (kapusok), Simon 3, Czina, Nagy 1, Iváncsik Á. 3/2, Koncz 2. Vezetőedző: Gulyás István.
MOL-Pick Szeged: Sierra - Prodanovics 9/1, Zubai 3, Blazevic, Källman 3, Ilyés 4, Bombac 2. Csere: Pásztor (kapus), Balogh 5/2, Ancsin 4, Vadkerti, Vanjes, Mindegía 2, Robledo 3, Parrondo 5, Fekete 1.   Vezetőedző: Juan Carlos Pastor.
Hétméteres: 4/2, ill. 3/3.
Kiállítás: 4, ill. 8 perc.

60. perc: Eladja a labdát a Szeged, Tóth, 29-41. Ismét hiba, Tóth, 30-41. Ez a vége. Győztes búcsú 2014-től.

59. perc: Koncz újból, 28-41.

58. perc: Koncz, majd Fekete, 27-41.

57. perc: Koller mellé, Prodanovics nem, 26-40. Pásztor könnyedén, Prodanovics ront.

56. perc: Mindegía sokkal fölé.

55. perc: Iváncsik a szélről, 26-39.

54. perc: Eladja, majd vissaszerzi a labdát a Pick. Prodanovics, 8. gólja! 25-39. Vranjes 2 perc. Mindenki mosolyog...

53. perc: Bakos, 25-38.

52. perc: Hazai hetes. Iváncsik, PÁSZTOR véd!

51. perc: Labdát szerzett a MOL-Pick. Ancsin! "Húúú!" 24-38.

50. perc: Ancsin húzza be az alsóba, 24-37.

49. perc: Koller, Pásztort avatja fel, 23-35. Prodanovics gyorsan válaszol, 23-36. Hazai hetes, Iváncsik, 24-36.

48. perc: Robledo lövőcsel, majd gól, 22-35.

47. perc: Vranjes kap 2 percet. Debreczeni fordul, 22-34.

46. perc: Koller, 21-33. Robledo, Tamási kezével együtt, 21-34.

45. perc: Zubai három védőt rázott le, 20-33. Ancsin 2 perc. Csak a sporik tudják, hogy miért...

44. perc: Labdaszerzés, Bombac robog, 20-32. Sierra nagyot véd.

43. perc: Källman, az idény zundere! 20-31.

42. perc: Hazai hetes. Iváncsik Ádám, 20-30.

41. perc: Ilyés keresztbe fut, majd a pipába vágja, 19-30.

40. perc: Koller nagyon él, 19-29.

39. perc: Baélogh most mellé. Szabálytalan zárás, Parondo, 5. gólja, 18-29.

38. perc: Szegedi hetes, Balogh, 17-28. Koller Sierra lábai között, 18-28.

37. perc: Nagy Bence, Sierrát is meglepte, 17-27.

36. perc: Koller fordul, 16-26. Ilyés ugrik be, 16-27.

35. perc: Debreczeni és Zubai 2-2 perc. Eladja a labdát a Gyöngyös, Källman, 15-26.

34. perc: Koller, 15-24. Ilyés talpról, szép, 15-25.

33. perc: Tóth ejt, kapufa, Balogh tört be, 14-24.

32. perc: Parrondo húzza be, 14-22. Sierra könnyedén tolja ki, Balogh nagy zsugát ad Parrondónak, ő szépen a pipába, 14-23.

31. perc: A MOL-Pick kezdett. Eladják a labdát, Varsandán, 14-21.

A MOL-Pick uralja a meccset, 30 perc után egyetlen kérdés maradt: mekkora különbséggel nyer.

30. perc: Czina 2 perc. Vadkerti ugrikm meglökik, semmi. Félidő.

29. perc: Tóth a szélről, 13-21. Ancsin a kapufa szélét találte el. Hazai hetes. Sierra véd! Bravó!

28. perc: Koller, szép gól, 12-21. Robledo, Tamási véd.

27. perc: Blazevic szerzett labdát, Mindegía végig száguld, 11-21.

26. perc: Debreczeni szépen fordul, 11-19. Parrondo, remek zunder, 11-20.

25. perc: Simon a hazai csapat legjobbja, 10-18. Ancsin, szakad a háló, 10-19.

24. perc: Elvesztik a labdát a MOL-Picktől.

23. perc: Újabb jó szegeedi védekezés, Robledo kapufa, Marczinkó, 9-18.

22. perc: Sierra, majd Vadkerti harcol ki hetest. Balogh, 8-18.

21. perc: Sierra ismét véd. Ancsin, szokásos bomba, 8-17.

20. perc: Parrondo a szélrő, 8-15. Újabb szegedi labdaszerzés, Robledo emelkedik, 8-16. Hazai időkérés.

19. perc: Varsandá fut be, 8-14.

18. perc: Mindegía csípett el egy labdát, 7-14.

17. perc: Szegedi labdaszerzés, majd sorcsere. Vranjes harcol ki hetest. Prodanovics, 7-13.

16. perc: Sierra, könnyedén, Prodanovics, 7-12.

15. perc: Sierra ismét, Prodanovics most kapufát lő.

14. perc: Elveszik a labdát a MOL-Picktől... Sierra lábbal véd, Prodanovics repül, 7-11.

13. perc: Bombac kapufát, lő, Debreczeni, 7-10.

12. perc: Källman szerzett labdát, Prodanovics sprint, 5-10. Simon talpról, 6-10.

11. perc: Simon Bence, Sierra kezéről, Balogh válasz, 5-9.

10. perc: Sierra könnyedén véd, remek volt előtte a sánc, Zubai parádésan fordul, 4-8.

9. perc: Újabb labdaszerzés, Balogh talpról, 4-7. Időt kér a Gyöngyös.

8. perc: Bombac eladja, Tóth, 4-5. Källman vágja be, 4-6.

7. perc: Remek szegedi sánc, Zubai robog, 3-5. Sierra véd.

6. perc: Újabb szegedi labdaszerzés. Zubai találja telibe Hudákot. Bombac labdát szerzett, majd bevetődve gólt lő, 3-4. Vezet a MOL-Pick.

5. perc: Bombac, Ilyés a labda útja, majd Prodanovics beállóból, 3-3.

4. perc: Remek szegedi labdaszerzés. Källman a kapufát találja telibe. Koller, 3-2.

3. perc: Előbb Ilyés, majd Prodanovics a szélről, 2-2.

2. perc: Bombac belemés, Tóth a szélről, 2-0.

1. perc: Debreczeni fordul, 1-0.

18.02: Túl a bemutatáson. Bertalan Dávid végzi el a kezdődobást. A 14 éves kisfiú mozgássérült, a héten a csapattal edzett, ez volt az egyik kívánsága, hogy elvégezhessen a kezdődobást.

17.55: Már az öltözőben a MOL-Pick Szeged. Nincs telt ház, ez eddig ritka volt.

17.44: Egy közel 15 fős szegedi tábor a lelátón!

17.21: Már szól a zene. A sérült Frey Tamás, Hajdu Gábor és Sándor Ákos továbbra sem játszhat, és nem lesz ott a csapatban Szalafai Gábor sem, aki a napokban térdműtéten esett át. Az egykori szegedi Varsandán Milán azonban meggyógyult, és ott lehet a keretben. A volt társakkal pacsizott Czina József is, aki tavaly még a Szegedet erősítette.

A MOL-Pick Szeged 13 órakor indult az újszegedi sportcsarnoktól az év utolsó bajnokijára. Egyedül a betegeskedő Piotr Wyszomirski nem tartott a csapattal, a rutinos Sierra mellett Pásztor Imre a második számú kapus. 16 órakor már a gyöngyösi csarnoknál "landolt" a busz.

Robledo melegít.

Mozgásban a srácok.

Olasz Anna magyar bajnok lett

Olasz Anna szerezte meg a medencés maratonúszóknál a magyar bajnoki címet 10 ezer méteren Debrecenben - Risztov Éva feladta. Tovább olvasom