2017. 03. 27. hétfő - Hajnalka 2°C | 12°C Még több cikk.

Harmadik helyek

Szikrázó napsütés és hihetetlen meleg fogadta a 4. Gatorade futógála és görkorifutam 1900 résztvevőjét a pesti alsó rakparton, ahol az indulók az 5 és 10 kilométeres futáson, valamint a 9 km-es görkorifutamon tesztelhették állóképességüket.
Szikrázó napsütés és hihetetlen meleg fogadta a 4. Gatorade futógála és görkorifutam 1900 résztvevőjét a pesti alsó rakparton, ahol az indulók az 5 és 10 kilométeres futáson, valamint a 9 km-es görkorifutamon tesztelhették állóképességüket. A klasszikus tízes nevezői mindent beleadtak, hogy megfussák életük leggyorsabb 10 ezer méterét. Szép számmal akadtak olyanok is, akik először álltak rajthoz ezen a távon. A férfiaknál a címvédő Tóth Tamás (31:39), a nőknél Kiss Melinda (38:46) győzedelmeskedett. Öt kilométeren két szegedi állhatott fel a dobogó harmadik fokára: Faragó Mária (SZVSE) és Halászevics Péter (Universitas SE). A görkorcsolyások versenyét a jászberényi Szöllősi testvérpár, Szabolcs és Boglárka nyerte.

A 4. Gatorade futógálával búcsúzott a tavaszi-nyári futószezon Budapesten. A nyári szünetet követően a 22. Nike Budapest nemzetközi félmaratonnal veszi kezdetét az őszi „nagy menetelés", szeptember 2-án a Városligetben.