2017. 11. 21. kedd - Olivér 1°C | 8°C Még több cikk.

Három arany a Mecsek-kupán

Pécsen nemzetközi tájékozódási futóversenyt rendeztek a Mecsek-kupáért, amelynek kiemelt jelentőséget adott rangsoroló jellege. A versenyen több mint hétszáz induló volt és nyolc ország képviseltette magát.
Pécsen nemzetközi tájékozódási futóversenyt rendeztek a Mecsek-kupáért, amelynek kiemelt jelentőséget adott rangsoroló jellege. A versenyen több mint hétszáz induló volt és nyolc ország képviseltette magát. A szegedieknek ebben az évben ez volt az első „hegyi" megmérettetése. Ennek ellenére igen szép helyezéseket értek el.

A szegediek eredményei: N10: 1. Gera Krisztina. F10: 1. Masa Máté, 3. Rácz Zoltán. N12: 4. Vass Flóra, 6. Vass Luca. F12: 4. Papp Máté, 5. Kopasz Kristóf. N14: 2. Kakuk Zsófia. N16: 4. Tóth Réka. N 21E: 3. Szerencsi Ildikó. F16: 3. Bereczki Máté. F21B: 2. Novai György, 3. Fodor József. Szeniorok, F40: 2. Gera Tibor, 4. Vass Zoltán. N40: 1. Sallai Sára, 2. Szerencsiné Csamangó Jusztina.

Két ezüstérem

Cegléden rendezték a junior cselgáncsozók országos bajnokságát, amelyen a Szegedi Judo SE versenyzői… Tovább olvasom