2018. 10. 18. csütörtök - Lukács 10°C | 23°C Még több cikk.

Hatodszor az Eb-n Németh Zoltán

Immár hatodszor indulhat majd június elején a csapat Európa-bajnokságon a szegedi dartsos, Németh Zoltán. A sportoló ezt azzal érte el, hogy az országos egyéni bajnokság soft (501) kategóriájában hat forduló után a harmadik helyen végzett.
Immár hatodszor indulhat majd június elején a csapat Európa-bajnokságon a szegedi dartsos, Németh Zoltán. A sportoló ezt azzal érte el, hogy az országos egyéni bajnokság soft (501) kategóriájában hat forduló után a harmadik helyen végzett. Az említett sorozat versenyei közül ugyan csak ötön startolt, ám ez is elég volt ahhoz, hogy bekerüljön a válogatottba. Az eseményt beárnyékolta csapattársa, Háber Márton váratlan halála, a bronzérmet az ő emlékének ajánlotta.

A kontinensbajnokságot ezúttal a csehországi Prágában rendezik június 2. és 10. között. Németh öt számban (csapat, egyéni, páros, triplamix és krikett) kap lehetőséget a székesfehérvári Europlay színeiben arra, hogy szaporítsa a nemzetközi porondon eddig megszerzett érmei (volt már vb 1. és 3., Eb 1. és 2. is) számát.

Infúzióval frissített a Pick Szeged

A Pick Szeged férfi kézilabdacsapatának heroikus küzdelemben sikerült csak kiharcolnia a bajnoki… Tovább olvasom