2017. 01. 18. szerda - Piroska -7°C | 1°C

Hátrányba került a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem

Öt góllal kapott ki Dunaújvárosban, a női vízilabda OB I rájátszásának negyeddöntőjében a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem.
Dunaújváros–Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem 12–7 (3–2, 3–3, 4–1, 2–1)
Női vízilabda OB I, negyeddöntő, 1. mérkőzés. Dunaújváros, 200 néző. Vezette: Petik, Bene.
Dunaújváros: Kasó (3 védés) – Szilágyi 1, MENCZINGER 2, GURISATTI 5, Horváth 1, Slagter 1, Garda 1. Csere: Ziegler, Vályi V. 1, Brávik, Mchunu, Vályi F. Vezetőedző: Mihók Attila.
Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem: SZIKORA (6 védés) – Árkosy 1, Lengyel Dor., Miklós, DALMÁDY P. 2, DALMÁDY SZ. 1, Lengyel Dom. 1. Csere: Vidovics, Veréb 1, Lengyel A. 1, O-Nagy. Vezetőedző: Barna Tamás.
Gól – emberelőnyből: 13/4, ill. 9/2.
Ötméteresből: 2/1, ill. –.
Kipontozódott: Dalmády Sz. (27).
Az egyik csapat második győzelméig tartó párharc állása: 1:0 a Dunaújváros javára.

A női vízilabda OB I rájátszásának negyeddöntőjében a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem úgy utazott el az első meccsre Dunaújvárosba, hogy szeretne szorosabb mérkőzést játszani jobb erőkből álló ellenfelével, mint tette azt a korábbi három alkalommal a szezonban. Nos, mivel októberben kilenc, februárban nyolc, márciusban pedig egy emlékezetes találkozón húsz góllal maradt alul Barna Tamás csapata, a tegnapi, idegenbeli ötgólos vereség jó eredménynek számít. Az egyik csapat második győzelméig tartó párharc pénteken 20 órától az újszegedi sportuszodában folytatódik majd – ki tudja, talán egy bravúrral sikerül kiharcolni a harmadik meccset.

Barna Tamás: – Jól védekeztünk, ám így is kaptunk két-három elkerülhető gólt. Lehettünk volna pontosabbak, de jól játszottunk, küzdős kis mérkőzés volt, dicséret illeti a lányokat.