2017. 08. 24. csütörtök - Bertalan 12°C | 27°C Még több cikk.

Hengerelt a Naturtex-Gellért TI

Magabiztos, fölényes 9:0-s győzelmet aratott az Uniq ellen a Naturtex-GTI férfi teniszcsapata az OB I-ben.
Tóth egyesben és párosban is nyert. Fotó: Schmidt Andrea
Rendesen elkapták a fonalat a Naturtex-GTI OB I-es férfi teniszcsapatának játékosai. Az MTK ellen aratott 5:4-es győzelem után ismét hazai pályán, a Gellért Szabadidőközpontban játszottak bajnoki meccset. Az ellenfél az Uniq csapata volt.

A szegediek nem sok esélyt adtak a vendégeknek, hiszen az egyesek után eldőlt a mérkőzés: a hazaiak 5:0-ra elléptek. Hajnal István, Boros Martin, Makszimtyuk Róbert és Sonkodi Bálint két játszmában nyert, míg Tóth Gábor és Horváth Ádám döntő szettben szerezte meg a győzelmet.

Mindhárom páros remekelt, így a Sonkodi, Hajnal, a Tóth, Boros és a Makszimtyuk, Horváth duó is hozta a partiját. A végeredmény: 9:0 a Naturtex-GTI-nek.
– Nem ünnepelhetünk még – értékelte a csapat teljesítményét Hajnal István vezetőedző –, hiszen az utolsó meccs dönt a bentmaradásról. Szerencsére jó formában vagyunk, és ez mindenképpen biztató. Örülök annak, hogy a rutinos játékosok mellett a fiatalok is küzdenek, hajtanak. Egy cél lebeg a szemünk előtt: az újabb győzelem. Az erőviszonyokat tekintve Egerben is nyernünk kell, ez pedig már a bentmaradást jelentené számunkra.

Ma Egerben szerepelnek Hajnalék, a körbeverések miatt a Tisza-partiaknak mindenképpen nyerniük kell a bentmaradás kiharcolásáért.

Zsiga Máté az európai ranglistán már tizedik

Zsiga Máté, a Szegedi VTK teniszezője egyre szebb eredményeket ér el. Az utánpótlás-válogatott… Tovább olvasom