2016. 12. 04. vasárnap - Borbála, Barbara -5°C | 4°C

Hét őszi birkózóérem

Szeged - Az őszi szezont három versennyel kezdték az SZVSE birkózói, ebből kettőn érmeket szereztek: a zentai nemzetközi megmérettetésen hat, a magyar bajnokságban pedig egy medált.
Az SZVSE birkózói túl vannak első hazai és nemzetközi viadalukon is az őszi szezonban, nem akármilyen eredményekkel. A zentai Nikola Vukov kötöttfogású emlékversenyen a 33 kg-osok között Lukics Alex és Lukics Martin is dobogóra állhatott, előbbi a legfelső, utóbbi a legalsó fokára, de Herczeg Bálint (26 kg, 2. hely), Nagymihály Ferenc (52 kg, 3.), Szabó Bálint (68 kg, 3.) és Dollák Tamara (39 kg, 1.) is érmet szerzett, utóbbi versenyző pedig elnyerte a Vukov család tiszteletdíját is. Az ifjúsági magyar szabadfogású bajnokságban is villogtak a vasutasok: Kardos Róbert 58 kilogrammban nyert, míg Kahr Kristóf 100 kilogrammban az 5. helyen végzett Orosházán. A hétvégén Budaörsön megrendezett veterán birkózó-világbajnokságon is érdekelt volt egy szegedi versenyző. A szabadfogásban induló Mihályi Árpád épphogy lecsúszott a dobogóról, a 65-70 éves korosztály 76 kilogrammos súlycsoportjában negyedik lett.

Baji Renátó a forduló gólvadásza

Baji Renátó mesterhármassal segítette 6–2-es győzelemhez a megyeegyes Ásotthalmot. Tovább olvasom